Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Nezabudnuteľný Silvester, na ktorý budete ešte dlho spomínať!

Už za chvíľu príde! Pýtate sa kto? No predsa Silvester – posledný deň v roku. Nemáte ešte plány na koniec roka a radi by ste si naplánovali niečo mimo vášho domova? Skúste podniknúť Silvestra v Tatrách. Tomu by ste nemali odolať. Kto by nechcel zažiť Nový Rok v tatranskej prírode? Veríme, že nikto z vás! Všetci tam chcete ísť! Tak choďte! Choďte na Sliezsky dom.

Najkrajší hotel v Tatrách

Chceli by ste zažiť koniec roka v najkrajšom hoteli v Tatrách? Máte jedinečnú možnosť! Ešte sú voľné miesta. Neváhajte a zajednávajte si pobyt v krásnom čistom prostredí, kde nepobehujú žiadny chuligáni, ktorí vám budú hádzať pod nohy petardy. Je síce pravda, že ohňostroj si nevypustíte, avšak budete mať krásny výhľad na ohňostroj, ktorý vypúšťajú v mestách ako napríklad Poprad. Budete ako na nebi! Zažite toto neuveriteľné predstavenie z výšok, o ktorých môžu mnohí len snívať! Vyštartujte do krásneho hotela Sliezsky dom.

Posledné dni v roku na Sliezskom dome

Tento Silvester netrvá len jeden deň. Trvá dokonca až tri dni, počas ktorých zažijete neopakovateľné chvíľky s horskými vodcami, skvelú zábavu a mnoho ďalších atrakcií. Chcete sa o tejto udalosti dozvedieť niečo viac? Choďte na stránku sliezskydom.sk a vyberte si nezabudnuteľný Silvester v Tatrách! Už len pár dní do konca roka. Rýchlo si zajednajte termín. Nenechajte sa pripraviť o zážitky, na ktoré nikdy nezabudnete. Vezmite so sebou aj svojich najbližších priateľov a doprajte si pekného Silvestra v čistej a ničím nerušenej prírode.

Pred odjazdom si dajte auto do poriadku

Pred tým ako vyrazíte do Tatier, mali by ste si svoje auto dať do poriadku. Kúpte si nenahraditeľné autodiely na stránke najlacnejsiediely.sk Ak chcete dôjsť do cieľa bezpečne, mali by ste tieto doplnky jednoznačne mať. Myslite na bezpečnosť počas jazdy, dajte auto do 100% stavu!