V spa Grand Hotela Kempinski využívajú tatranské bylinky aj plody tatranskej prírody

Prekvapilo vás chladné počasie, ktoré priniesla tohtoročná jeseň? Potrebovali by ste si niekde oddýchnuť a trochu sa zohriať? Ak hľadáte miesto, kam by ste mohli vziať partnera, či rodinu, porozmýšľajte nad Vysokými Tatrami. Počas jesene tu môžete relaxovať nielen vonku v prírode, ale v Grand Hoteli Kempinski High Tatras si pre vás pripravili špeciálny balíček, vďaka ktorému bude o vás kráľovsky postarané a vy sa necháte len a len rozmaznávať.

Okrem ubytovania v 5-hviezdičkovom luxuse si v rámci balíčka môžete užiť oddych v spa s nádherným výhľadom na hladinu Štrbského plesa a tatranské štíty. Relaxovať môžete aj vďaka procedúram, pri ktorých využívajú skúsení terapeuti oleje a kozmetiku vyrobené z tatranských bylín a plodov tatranskej prírody.

Počas minimálne trojdňového pobytu si môžete oddýchnuť v hotelovom ZION SPA LUXURY pri rozmaznávajúcej procedúre zameranej na masáž tváre a hlavy s olejom z ľubovníka bodkovaného. Vaše telo budú terapeuti hýčkať peelingom a obnovujúcou tatranskou masážou. Počas procedúr tak načerpáte energiu potrebnú do ďalších dní. Tí, čo radi skúšajú niečo nové, možno až trochu adrenalínové, si môžu zajazdiť na segwayi. Všetkým hosťom, ktorí využijú ponuku špeciálneho balíčka Tatra Revive Spa Break, naservírujú v hotelovom lobby aj „Čaj pre dvoch“ a v príjemnej atmosfére pri krbe vás zohreje čaj z tatranských bylín.

Tešiť vás môže tiež to, že ZION SPA LUXURY vo Vysokých Tatrách tento rok získalo ocenenie najlepšie hotelové spa na Slovensku - Slovakia\'s Best Hotel Spa 2015 v rámci World Spa Awards. Zavážil jedinečný výhľad na tatranskú prírodu, Štrbské pleso a tatranské štíty, ale aj procedúry a masáže regenerujúce aj vďaka olejom a kozmetike vytvorenej z bylín a plodov tatranskej prírody.

ZION SPA LUXURY ponúka okrem relaxačného bazénu s hydromasážnymi tryskami aj vírivku, rôzne typy sáun, soľný kúpeľ, ale tiež ľadovú fontánu a prívalovú ľadovú sprchu. Tí, ktorí si chcú počas pobytu zlepšiť fyzickú kondíciu, môžu využiť aj fitcentrum. Výnimočnou ponukou pre hostí je aj VIP Spa apartmán, kde si môžu hostia vychutnať oddych vo vírivke, saune alebo pri procedúrach v privátnej wellness miestnosti.

Viac o balíčku Tatra Revive Spa Break sa dozviete tu:
http://www.kempinski.com/en/strba-strbske-pleso/grand-hotel-high-tatras/special-offers/tatra-spa-pampering/