Zbaľte kufre a vyrazte s rodinou na dovolenku do okolia Banskej Štiavnice

Chcete dovolenkovať ešte teraz? Zima vás láka viac ako horúčavy cez letné mesiace? Dovolenkovať s rodinou sa dá tak či tak. Mali by ste sa nakuknúť na stránku hotela Salamandra, na ktorom by ste vy a aj vaši rodinní príslušníci mohli aj oči nechať. Je geniálny! Chcete ísť na dovolenku do geniálneho hotela, v ktorom by vás rozmaznávali počas celého pobytu? Choďte. Cestujte do okolia Banskej Štiavnice.

Hotel, v ktorom môžete byť aj deťmi

Chcete ísť do hotela, v ktorom by sa vaše detičky nenudili? Snobské hotely vynechajte, vyberte sa do príjemného rodinného hotela do Štiavnických vrchov. Ceny? Obávate sa ich? Nemusíte! Sú jednoducho fantastické ako aj samotný hotel. Zbaľte svoju rodinku hneď akonáhle vás uvoľnia v práci. Uvidíte, že dovolenka v krásnom horskom prostredí je mnohokrát lepšia ako dovolenka pri mori. Odvďačte sa celej rodine a pripravte pre nich nezabudnuteľný zážitok v podobe dovolenky v rodinnom hoteli Salamandra.

Lyžovačka v Banskej Štiavnici

Nie, nebudete sa lyžovať po meste. Aj keď Banská Štiavnica je v kopci, z ktorého by ste sa mohli spúšťať. Miestny obyvatelia by však neboli nadšení. Blízko Štiavnice sa nachádza vynikajúce lyžiarske stredisko Salamandra Resort, v ktorom sa vy a aj vaša celá rodina môžete dostatočne vyblázniť pri lyžovaní. Počkajte si na prvý sneh a vyrazte, vyhľadávané lyžovanie pri Banskej Štiavnici na vás čaká!

Oddych na koženej sedačke

Po vybláznení si môžete ľahnúť na koženú sedaciu súpravu, ktorú ste si kúpili len nedávno. Chceli ste luxusom voňajúcu obývaciu miestnosť? Mali ste ju mať! Zľavnené modely kožených sedacích súprav si budete môcť pozrieť na stránke nasedacky.sk. Inšpirujte sa aj vy, milí čitatelia! Majte túto krásu doma aj vy!