• 05.06.2014

S PROTISSIMO k štíhlej línii. Ešte to stíhate do letnej dovolenky!

Pomaly, ale isto sa blíži Vaša letná dovolenka, relax a pohodička, na ktorú sa tešíte po celý rok. Všetko máte dokonale naplánované, pobyt zaplatený, termín upresnený, šaty nakúpené, ale s hrôzou zistíte, že bikiny z minulého roka sa nejako záhadne „scvrkli“. A ozaj sa zmenšili alebo ste len pribrali cez zimu zopár kilogramov a potrebujete sa ich zbaviť?
Ak ste pribrali, nemusíte hneď panikáriť. Do leta zostáva ešte nejaký čas a Vy sa môžete nechcených tukových zásob a kilogramov zbaviť jednoducho. Jednoducho, ako jednoduché je to aj s PROTISSIMO. Neviete, čo je PROTISSIMO a ako Vám pomôže schudnúť? Čítajte ďalej...

PROTISSIMO je bielkovinová diéta, ktorá pomáha redukovať hmotnosť nielen obéznym ľuďom, ale aj tým, ktorí potrebujú schudnúť iba niekoľko kilogramov. Základom diéty nie je len schudnutie do ideálnej postavy, ale aj trvalé udržanie dosiahnutých výsledkov. Možno ste už mnohými diétami prešli a to bez výraznejšieho úspechu, no garantujeme Vám, že PROTISSIMO nepatrí medzi klasické diétne programy.
Jeho hlavným cieľom okrem redukcie hmotnosti a trvalého udržania ideálnej línie je aj zmena návykov a stravovania, ktoré sú nevyhnutné, aby ste si dokázali uchovať zdravý životný štýl aj po skončení diéty.

Celý redukčný program prebieha pod lekárskym alebo odborným dohľadom v jednom z Centier PROTISSIMO, kde okrem odborných konzultácií a efektívneho manažmentu redukcie Vašej hmotnosti, Vám skúsený personál nastaví diétu presne podľa Vašich potrieb, šitú tak povediac „na mieru“. Postupným prechodom jednotlivými fázami diéty sa naučíte ako sa správne a zdravo stravovať a ako žiť zdravším životom ako doposiaľ. Redukčný program PROTISSIMO prebieha dlhšie obdobie, no práve toto je kľúčom k úspechu. Rýchle diéty nefungujú, lebo nedokážu v krátkom čase zmeniť Vaše návyky.
Ak sa obávate, že produkty PROTISSIMO nebudú vyhovovať Vašim chuťovým preferenciám vyvedieme Vás z omylu. Všetky produkty, v súčasnosti vyše 60 druhov, sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, aby Vaše chudnutie bolo čo najpríjemnejšie a najchutnejšie. Na hladovanie či monotónnosť zabudnite. Práve zloženie produktov PROTISSIMO je prispôsobené chuti každého z nás. Ponuka zahŕňa nielen sladké dobroty, ale aj slané jedlá, ktoré sa chuťou od klasických zdravých jedál veľmi nelíšia. Túto skutočnosť ocenia najmä tí, ktorí diétami v minulosti prešli a poznajú pocit nechute do jedla alebo obmedzenej ponuky jedál.

Tí, čo prešli redukčným programom PROTISSIMO uvádzajú, že chudnutie nebolo nikdy tak jednoduché, kým neexistovalo PROTISSIMO, vďaka ktorému nielen schudli, ale si aj ideálnu postavu udržiavajú novými stravovacími návykmi a zdravým životom, ktorý žijú v súčasnosti.

Ak teda hľadáte účinný spôsob, ako sa zbaviť guľatého bruška a chcete znova vyzerať vo svojich bikinách ako predtým, stačí navštíviť stránku www.protissimo.com, kde nájdete všetky potrebné informácie a taktiež Vaše najbližšie Centrum chudnutia PROTISSIMO.