Hľadáte pekné ubytovanie na Liptove? Našli sme ho za Vás!

Krásne zelené lúky, zasnežené štíty Tatier, ovečky pasúce sa na lúkach – aj s týmto si väčšina z nás spája malebný Liptov. Bezpochyby ho môžeme nazvať najkrajším regiónom na Slovensku. Veľký podiel majú na tom významné aquaparky a bezpochyby aj Tatry.

Ak si chcete ísť oddýchnuť práve do tohto regiónu, vyskúšajte ubytovanie v tradičných dreveniciach. Nájdete ich v Liptovskom Trnovci a sú naozaj prekrásne.


Chata len pre vás


Hotelov je v tomto regióne veľmi veľa, no väčšina ľudí, ktorá cestuje práve sem, chce bývať kúsok od významných stredísk, no zároveň si chce užívať súkromie – také, ktoré v hoteloch nenájde.
Moderne zariadené ubytovanie na Liptove ponúkajú tradičné drevenice nachádzajúce sa len kúsok od Liptovskej Mary – najvýznamnejšej vodnej nádrži na Váhu.
Chaty, alebo ak chcete drevenice, sú vsadené do krásneho prostredia, ktoré ponúka nádherné výhľady na okolité tatranské štíty, no zároveň vám ponúka výhľad aj na toto vodné dielo.

Ubytovanie v tradičných dreveniciach na Liptove oceníte v každom ročnom období. Cez zimu vás poteší blízkosť lyžiarskeho strediska Jasná, v lete zase kúpanie v Liptovskej Mare a možnosť vyskúšať viacero vodných športov.


Moderné vybavenie


Moderne zariadené chaty ponúkajú nadštandardné vybavenie. Súčasťou je mohutný kozub, ktorý môžete využívať kedykoľvek budete potrebovať. K dispozícii budete mať aj drevo a v prípade, že by ste si chceli niečo ugrilovať, bude vám ponúknutý aj gril. Výhodou tohto ubytovania sú veľké kuchyne, štýlovo zariadené spálne s možnosťou prísteliek a hlavne moderné terasové priestory a pieskovisko pre deti. Samozrejmosťou sú aj dve parkovacie miesta pred chatou, ktoré máte v cene prenájmu chatových priestorov.
 
Ak túžite po súkromí a ubytovanie v hoteloch vás už moc neláka, vyskúšajte ubytovanie v tradičnej drevenici na Liptove. Rustikálne zariadené drevenice si určite obľúbite a iné ubytovanie už nebudete chcieť hľadať.