Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Pozvanie do Žiliny

Milé ženy, rady by ste zavítali so svojimi priateľkami na oddychový výlet do mesta Žilina? Špekulujete nad tým už dlhú dobu, lenže ešte doteraz ste nenašli to správne ubytovanie, ktoré by bolo za pomerne dobrú cenu a požadujete si aj určitý luxus. Nemáte chuť spať v napáchnutých miestnostiach ale si chcete dopriať štipku luxusu? My vám poradíme.

Hotel Galileo – hotel snov

Snívate o hoteli snov, lenže pri prehľadávaní stránok rôznych hotelov v Žiline ste si ešte žiaden nenašli? My vás navedieme na Hlinkovu ulicu, na ktorej sa pýši krásny Hotel Galileo. A viete o tom, že vám ponúka výhodné lacné ubytovanie v Žiline? Žilina si ho sama chváli, tak prečo ho nevyskúšate aj vy? Nahliadnite do priestorov krásneho luxusného hotela. Jeho vôňa vás omámi natoľko, že sa vám nebude chcieť s priateľkami ani len pohnúť z hotela a ísť si pozrieť krásy Žiliny.

Ak sa však chcete vybrať na krásny výlet, pribaľte si do batožiny tie najpotrebnejšie veci. Nie, že potrepete so sebou pol skrine a polku vecí ani nevynosíte. Pripravte sa na to, že počasie v Žiline býva vratké. Jednu hodinu svieti slnko a druhú sa už môže mračiť a mrholiť. Čo si však zobrať na seba keď bude pekne a čo si zobrať na seba keď bude škaredo?

Keď bude slnečno

Slnko v Žiline býva spravidla intenzívne ako na celom Slovensku, najmä v letných mesiacov. Ak sa však po prechádzkach v Žiline nechcete potiť pribaľte si do batožiny štýlové tuniky od butikovo.sk čo ste si nedávno kúpili. Vychválili ste ju do nebies pred svojimi priateľkami a teraz sa obávate, že každá budete chodiť v tej a tej istej tunike! Neobávajte sa toho, na stránke butikovo.sk nájdete mnoho tuník, takže je dosť málo pravdepodobné, že aj vaše priateľky budú chodiť v tej vašej tunike.
Ak však začne v Žiline pofukovať vietor, je dobré keby ste si zo sebou vzali nejaký sveter.

Pletený sveter

Keď vám začnú na kožu skákať zimomriavky, neváhajte a zakročte ihneď. Prehoďte si na seba dámsky pletený sveter zo sveta butikovo.sk. Budete štýlová a zároveň vám nebude ani zima. Vychutnáte si krásy Žiliny bez toho, aby vás škaredé počasie vyhnalo sa schovať späť do hotela.