Indický svadobný portál odporúča Vysoké Tatry na medové týždne

Štrbské Pleso – Najvýznamnejší indický internetový portál venujúci sa svadbám odporúča svojim čitateľom Vysoké Tatry ako lokalitu vhodnú na svadobnú cestu. Rozhodla o tom odborná porota, keď ako jedinému hotelu na Slovensku udelila cenu WeddingSutra Honeymoon Awards 2018 Grand Hotel Kempinski High Tatras.

„Ocenenie od najnavštevovanejšieho svadobného portálu v Indii si veľmi ceníme. Náš hotel a lokalitu Vysokých Tatier zaradila porota medzi top destinácie pre svadobnú cestu, ako sú Maldivy, či Seychely. V našom hoteli pristupujeme ku všetkým hosťom maximálne profesionálne, no pri mladomanželoch je to ešte trochu špeciálnejšie, pretože sa snažíme, aby ich štart do spoločného života u nás bol spojený len s tými najlepšími spomienkami,\" povedala Kathrin Noll, generálna manažérka Grand Hotela Kempinski High Tatras. Doplnila, že vďaka oceneniu od internetového portálu, ktorý len na sociálnych sieťach sleduje viac ako milión ľudí sa nielen indické publikum dozvie o hoteli, ale aj o celej lokalite Vysokých Tatier. Hotel umiestnený v srdci tatranskej prírody pôsobí podľa nej na hostí rozprávkovo a nielen zamilovaným párom poskytuje bohatý výber letných a zimných aktivít.

Indický svadobný portál odporúča Vysoké Tatry na medové týždne


Medzinárodná osemčlenná porota zaradila Grand Hotel High Tatras medzi tie najromantickejšie hotely sveta vďaka luxusným priestorom novomanželského apartmánu, ako aj kvalite ponúkaných služieb. Apartmán určený najmä mladomanželom si každého získa svojimi romantickými priestormi s veľkou spálňou, krbom z ónyxu, oddychovou časťou a hlavne vežičkou na streche hotela, v ktorej sa nachádza vírivka s výhľadom na okolitú tatranskú prírodu. Dokonalým miestom na relax je aj ZION SPA LUXURY, ktoré patrí medzi najlepšie a najkrajšie wellness v Európe.

Lákadlom pre novomanželov je určite reštaurácia Grand Restaurant, ktorá ponúka kulinárske špeciality pripravené šéfkuchárom Miroslavom Zamiškom. Ak túžia po absolútnom súkromí a romantike, môžu sa navečerať vo vežičke pri svetle sviečok s vlastným čašníkom.

Tento rok získal luxusný hotel pri Štrbskom plese viacero prestížnych ocenení. Stal sa víťazom súťaže World Travel Awards 2018 v kategóriách Slovakia\'s Leading Hotel a Slovakia\'s Leading Hotel Suite, International Hospitality Awards 2018 v kategórii Best Honeymoon Destination a odniesol si viacero cien Haute Grandeur Global Excellence Awards 2018 v kategóriách kategóriách Best Romantic Hotel in Slovakia, Best Destination Wedding Hotel in Slovakia, Best Historical Hotel in Europe a Best Spa Hotel in Slovakia.