Zvečnite si tie najkrajšie okamihy svojho života

Navždy s tými, ktorých máme radi

Kto z nás by po tom netúžil? Byť stále s našimi najdrahšími-rodinou i priateľmi. Žijeme v uponáhľanej dobe a častokrát doslova „skáčeme“ z jednej povinnosti do druhej. O to menej času nám niekedy ostáva na spoločné chvíle s našimi blízkymi. A keď ten okamih nastane, je natoľko vzácny, že túžime po tom, aby nikdy neskončil. Nechceme zabudnúť na tieto krásne chvíle, a preto si robíme fotografie, „selfíčka“ či videozáznamy na pamiatku.
Dnešné technológie nám však ponúkajú oveľa viac – možnosti, ako si vyrobiť nejaký spomienkový predmet s fotografiou našej rodiny alebo zachytiť očarujúci západ slnka na spoločnej dovolenke. Niekoho môže potešiť napr. hrnček s fotkou, ktorý mu bude pripomínať pekné chvíle v živote vždy, keď po ňom siahne.

Vyskladaj si svoj vlastný svet

Existuje toľko spôsobov, ako si uchovať všetko krásne, čo v živote prežijeme. Určite ten najkrajší je nosiť tú krásu vo svojom srdci a v pamäti. Sú aj však aj možnosti, ako sa s tou krásou podeliť s ostatnými.

Niekedy možno rozmýšľame nad tým, ako a čím obdarovať našich rodičov, súrodencov, partnera či deti. Ako im urobiť radosť, keď sa blíži ich sviatok. Nemusia to byť nutne veľké a drahé dary, oveľa viac potešia aj drobné maličkosti. Naši blízki ocenia aj našu fantáziu, tvorivosť a vynaliezavosť. Takýmto milým darčekom, ktorý rozhodne poteší, môžu byť napr. puzzle s fotkou. Pre deti ako stvorený a pre dospelých-kto by si rád neposkladal fotografiu svojich blízkych alebo priateľov?

Inšpirácia na voľné chvíle

Ak radi experimentujete a skúšate stále niečo nové alebo si radi vytvárate vlastné fotografie, tak niet nad vlastnú „výrobu.“ V dnešnej dobe existuje veľa počítačových programov či aplikácií, vďaka ktorým si môžete svoje rodinné fotografie upraviť, vyrobiť vlastnú fotoknihu, vankúš, prikrývku, kľúčenku, hrnček s fotografiami, ktoré si vyberiete. Celkom zábavná činnosť, čo poviete?

Okrem toho skvelý darček pre priateľov či rodinu a pekná spomienka na spoločne prežité chvíle napr. letnej dovolenky.