Tipy na darčeky pre ženu, s ktorými neurobíte krok vedľa

Tipy na darčeky pre ženu, s ktorými neurobíte krok vedľa

Vianoce sa nezadržateľne blížia a vy už začínate premýšľať, čo kúpiť svojej drahej polovičke, mame, sestre alebo kamarátke? Máme pre vás niekoľko zaručených tipov na darčeky, s ktorými spravíte radosť každej žene.

Vianoce sú skvelou príležitosťou, ako žene ukázať, že na ňu myslíte a že ju máte radi. Samozrejme, svoju lásku a vďaku by ste jej mali dokazovať každý deň, nielen jeden deň v roku. No aj tak sú Vianoce a ďalšie sviatky niečím trochu výnimočnejším. Aký darček vybrať, aby ste sa zaň nemuseli hanbiť?

Luxusný parfum je stávka takmer na istotu

Parfum je jedným z darčekov, ktorým takmer nikdy nešliapnete vedľa. No jeho výber nie je taký jednoduchý. Najmä ak nemáte žiadnu predstavu o tom, aká vôňa sa danej žene páči, alebo po ktorom parfume naozaj túži. Ak nechcete do hry zapojiť triky a nenápadne sa pokúsiť tieto informácie zistiť, môžete jej kúpiť parfum, ktorý už má ale jej dochádza. Ale privoňajte k jej parfumom a na základe toho sa pokúste odhadnúť jej štýl. V neposlednom rade vám podľa toho, ktoré parfumu už má žena doma dokáže poradiť aj predavačka v parfumérii.

Sviečkou nič nepokazíte

Ak viete, že má žena v obľube sviečky, určite nič nepokazíte, ak jej nejakú do zbierku kúpite aj vy. Vôňa sviečky, jemný plamienok a k tomu ešte napríklad aj praskanie dreveného knôtu vytvoria ideálnu atmosféru. Siahnite ale po trochu drahších sviečkach a ideálne tých zo sójového vosku. Vôňu vyberajte ideálne sami v obchode, kde si k sviečke pričuchnete. Ak zvolíte online metódu, stavte na osvedčené bestsellery ako sú vône jazmínu, ruží, sladkého ovocia alebo vianočné kombinácie.

Retro bicykel do mesta aj na nákup

Že sú bicykle z módy? Rozhodne nie. Navyše retro bicykle s košíkom vpredu sú ideálnym štýlovým aj praktickým kúskom. Jednoducho v ňom odveziete nákup aj sa dopravíte napríklad do práce. Navyše ním určite žene urobíte radosť najmä, ak po ňom už nejaký ten piatok túži.

Namiesto vecného daru zážitok

Ak neviete vybrať nič hmotné, darujte svojej žene, priateľke alebo pokojne sestre či mame napríklad poukaz na wellness víkend. Dobrodružným povahám sa nebojte zaobstarať napríklad aj zoskok padákom alebo vyhliadkový let balónom. Ani letenkami do jej vysnívanej dovolenkovej destinácie nemôžete nič pokaziť. No a v neposlednom rade máte tiež na výber deň plný rozmaznávania v salóne krásy. Každá žena si vychutná starostlivosť v podobe profesionálnej kozmetiky, úpravy nechtov a vlasov a doplnenou pohárikom šampanského.