Organizujete halloweensku párty? Budete potrebovať toto!

Sviatok, ktorý sa v posledných rokoch teší veľkej obľube aj u nás. Niet sa čomu čudovať. Nie každý deň máme príležitosť obliecť si zábavný kostým či nosiť výraznejší make-up. Ak vás tento rok čaká rola hostiteľa, nemajte obavy. S týmito tipmi od KiK prípravy na halloween hravo zvládnete.

Ako prvé by sme nemali zabudnúť na jesenné dekorácie, ktoré večierku dodajú tú správnu atmosféru. Ani tu to však netreba preháňať. Základ by mali tvoriť prírodné dekorácie. K nim môžete potom už len doplniť rôznych škriatkov či iné záhadné bytosti.  

Na pravej halloweenskej párty určite nesmie chýbať aj strašidelné pohostenie. Muffiny môžete ozdobiť rôznymi zapichovátkami s tekvicami či duchmi a na ich vrchu môžete vytvoriť cukrovú ,,pavučinu“ ako polevu. Kreativite sa v tomto prípade medze nekladú.

Keď už budete mať hotovú celú výzdobu aj všetky pochúťky, je na čase sa pustiť do prípravy halloweenskeho kostýmu. Základné kúsky nájdete určite aj vo svojom šatníku, vrátane čiernych legín alebo nohavíc. Potom už len k tomu stačí pridať nejaký starší vrchný diel, ktorý môžete v prípade potreby zošiť, doplniť o spinky alebo aj roztrhať. Ach chcete byť hviezda celej párty, môžete si kostým zakúpiť napríklad aj v predajniach KiK, kde teraz nájdete rôznorodú ponuku a kde si na svoje príde naozaj každý člen rodiny.

Zdroj: KIK