K lekárovi špecialistovi sa dá objednať už aj cez internet

Objednávanie sa k lekárovi je v mnohých slovenských mestách komplikované. Dlhé čakania na termíny sú dnes žiaľ realitou. Dlhodobý problém s nedostatkom lekárov je cítiť v takmer každom regióne, či meste.

Ak potrebujete ísť k lekárovi špecialistovi, nemusíte obiehať lekárov a objednávať sa telefonicky. K lekárovi špecialistovi sa totiž teraz dá objednať bez problémov už aj cez internet, a to vďaka internetovému portálu, ktorý združuje viacerých lekárov špecialistov z viacerých slovenských miest.

Jednoduché vyhľadávanie podľa špecializácie, mesta, alebo aj mena

Ak hľadáte dobrého internistu v Bratislave, nebudete mať problém si ho na tomto portáli vyhľadať. Ak viete meno, môžete si ho vyhľadať aj podľa mena. Jednoduché vyhľadávanie pomocou filtrov vám umožní nájsť si lekára, ktorého potrebujete na riešenie svojich zdravotných problémov.

Výber a rezervácia termínu

Akonáhle si nájdete lekára, uvidíte voľné termíny, ktoré ešte lekár má. Vyberiete si konkrétny termín, čas, vyplníte kontaktné údaje a potvrdíte svoju rezerváciu. Potom už len čakáte na potvrdenie rezervácie termínu. Vyhnete sa akémukoľvek volaniu, či dokonca návšteve ambulancie len za účelom objednávania sa. Vyplniť tieto údaje môžete kedykoľvek a nemusíte to robiť len počas ordinačných hodín daného lekára. Napríklad keď prídete večer z práce, môžete si sadnúť k počítaču a rezervovať si termín u konkrétneho lekára špecialistu.

Objednávanie k lekárovi online má omnoho viac výhod ako nevýhod, či už pre samotných pacientov, alebo aj pre lekárov. Možno si poviete, aké výhody má z toho lekár. Výhodou je napríklad úspora času, ktorý by museli buď lekári, alebo ich zdravotné sestry venovať len samotnému objednávaniu pacientov. Ďalšou výhodou je napríklad zníženie výpadkov termínov, pretože pacient si z voľných termínov vyberie ten, ktorý jemu vyhovuje a nie ktorý mu určí lekár.

Keď sa dá objednať k lekárovi aj cez internet, prečo potom takúto možnosť nevyužiť?