Aké by malo byť vaše módne tričko s potlačou?

Nové trendy v dizajne tričiek 2022 sú konečne tu! Vybrali sme pre vás tie najlepšie, ktoré by vám rozhodne tento rok vo vašom šatníku nemali chýbať. Tieto tričká majú všetko od pútavých farebných kombinácií, nápaditej grafiky, a ešte oveľa viac!

Rastlinné vibrácie

Milovníci prírody spojte sa! Ak sa vám nedarí ísť na nákupy bez toho, aby ste si domov doniesli nové tričká s potlačou, tento dizajnový trend volá vaše meno! Rastlinné vzory tričiek môžu byť realistické, s prirodzenejšími prvkami a jednoduchou prácou s líniami, alebo môžu byť hravejšie a názornejšie, prinášajúce sporadické línie a svetlé farby.

Knihy a seriály sú trendy

Knihy spájajú komunitu viacerými spôsobmi, ako si dokážete predstaviť. Tento dizajnový trend, ktorý spopularizovali miestne kníhkupectvá, naďalej pomáha podporovať tieto podniky, a to prakticky počas celého roka. Čitatelia na celom svete vytvárajú kampane založené na knihách, či už ide o získanie peňazí pre obľúbené kníhkupectvo, alebo jednoducho o vytvorenie komunity naviazanej na konkrétnu knihu. Či už ste milovníkom kníh alebo iba hľadáte originálne tričko s potlačou, ktoré môžete darovať, môžete si byť istí, že s týmto kúskom tento rok určite ovládnete módne trendy.

To isté platí aj pre tričká s potlačou spojenou s nejakým populárnym seriálom. Rozhodne najtrendovejším kúskom sú teraz potlače zo seriálu Stranger Things, ktoré zároveň nájdete ako súčasť kolekcií mnohých známych značiek.

Tradičné vzory tetovania ale aj silné vyhlásenia

Nemusíte sa zaväzovať k tetovaniu na celý život – oblečte si ho ako potlač na vašom novom tričku! Tradičné tetovania sú tvorené výraznými čiarami a jasnými farbami a môžu obsahovať akékoľvek prvky, ktoré sú vám blízke, prípadne vás zaujímajú. Tento nadčasový a krásny štýl určite upúta pozornosť každého, kto vás vo vašom tričku s potlačou uvidí. Stačí len chvíľu hľadať a rozhodne nájdete návrh, ktorý s vami bude rezonovať.
Niekedy vaše tričko tiež jednoducho potrebuje svetu vyjadriť váš postoj k životu. Môžete ním tak povedať odvážne a jasne, čo si myslíte. Tričko s potlačou, ktoré vyjadruje vaše myšlienky je niekedy všetko, čo vo vašom šatníku potrebujete. Toto tričko si môžete vyrobiť aj sami. Nájdite dokonalé slovo alebo vetu, ktorá vyjadruje to, čo chcete zdieľať so svojou komunitou a svetom. Použite minimalistický dizajn a snažte sa ho jednoducho napísať ľahko čitateľným písmom, prípadne si ho nechajte vyrobiť na mieru.

Hrajte sa s farbami

Pri hľadaní vášho nového trička možno premýšľate nad tým, ako sa bude hodiť do vášho šatníka. Vďaka bielemu alebo jednofarebnému dizajnu budú vaše nové tričká s potlačou ladiť s akýmkoľvek každodenným outfitom. Zachovanie jednofarebného dizajnu tiež umožňuje, aby váš outfit skutočne vynikol. Farebnú paletu môžete následne tričku dodať pridaním práve farebnej potlače vo forme farebných písmen, čiar, bodiek, kresby, grafiky, alebo dokonca loga. Siahnite pokojne po skutočne veľkej farebnej rozmanitosti. Farby sú tento rok v móde, preto čím bláznivejšiu paletu farieb zvolíte, tým lepšie.

Zdroj foto 1: Sun Shock / Shutterstock.com
Zdroj foto 2: Diana Indiana / Shutterstock.com