Dve prehry a jedna remíza

Taká je bilancia tria našich zástupcov v piatej futbalovej lige, skupina Západ. O jediný bod za pričinili Trebatičania, ktorí remizovali 2:2 v Šaštíne – Strážoch.

Trebatičania boli na Záhorí favoritom, no od 37. min prehrávali. Keď dostali v 59. min druhý gól, nevyzeralo to s nimi najlepšie. Našťastie zverenci trénera Vladimíra Hornáčka už o minútu neskôr Martinom Směřičkom znížili a v 70. min Dávid Chebeň vyrovnal.

Zvyšné dve naše mužstvá nedali ani gól a na ich konto nepribudol ani bod. Branár Krakovian Lukáš Radoský inkasoval dvakrát a tak sa Hlohovčania tešili zo zisku troch bodov. Neuspeli ani hráči Veľkých Kostolian, pretože zverenci trénera Romana Polčíka prehrali v Gbeloch s domácimi naftármi tesne 0:1. Jediný gól domácich dal ešte do prestávky Šúrek.