DENNÍK RELAX - Relaxujte aj vďaka inteligentným riešeniam

Relaxujte aj vďaka inteligentným riešeniam

Čím menej starostí, tým viac priestoru na oddych a relax. Tak by sa dalo v krátkosti zhrnúť základné motto pre tých, ktorí si chcú zariadiť svoje nové bývanie a rozmýšľajú, aký bude ten najlepší spôsob ako na to. Netreba si veci komplikovať, občas stačí siahnuť po overenej klasike, trochu „upgradnutej“ a vylepšenej pre potreby dnešnej doby. Narážame tým na drevo, ktoré je stále žiadaným a obľúbeným materiálom pri riešení okien či vchodových dverí na novostavby. A drevo vskutku ponúka dokonale inteligentné riešenia.

Variácie vchodových dverí

Je jasné, že vchodové dvere už dnes nemôžu byť len o kľučke a zámku. Naopak, súčasné moderné drevené vchodové dvere ponúkajú také možnosti, z ktorých sa vám teraz možno až hlava zakrúti. Jedná sa totiž o doslova inteligentné vchodové dvere. Viete si nastaviť ich otváranie pomocou otlačku vášho prsta, alebo ich viete na diaľku otvoriť pre partnerku cez smartfón, pokiaľ si zabudla kľúče a nevie sa dostať dnu. Jednoducho viacero výhod kombinovaných s vysokou mierou bezpečnosti a samozrejme aj s patričnou estetikou.

Zaujímavé riešenia pre okná

Viacero noviniek ponúkajú aj drevené okná. Tou základnou je, že už nemáte v ponuke „len“ klasické drevené okná, ale môžete si vybrať aj drevohliníkové okná či drevo-hliníkové okná pre pasívne domy. Závisí na konkrétnom type stavby a jej geografickej polohe, podľa toho si môžete určiť, ktoré okná budú pre vás najlepšie. Každopádne, Eurookna-drevar.sk ponúkajú v rámci okien nielen vysokú mieru komfortu, ale zároveň aj možnosť energetickej úspory.

Inteligentné riešenia pre váš dom

Práve moderné vchodové dvere či drevené okná môžu patriť medzi inteligentné riešenia pre váš domov. Práve inteligentné domy sú v súčasnosti v kurze, a je viac než pozitívne a zaujímavé, že na to dokázali reagovať aj producenti dverí čo okien z dreva. Práve drevo sa tak ako klasický materiál dostáva opäť do popredia a na trhu môže ešte zohrať vskutku významnú úlohu.

Autor fotografie:www.pixabay.com