Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Prvé rande po vážnom rozchode? Kedy je ten správny čas?!

Rozchod prináša veľkú „búrku“ emócií a nálad. Zvlášť, ak ste ho odmietali a vzťahu ste chceli dať ešte jednu šancu. Osud to zariadil inak a vy to teraz zle prežívate. Život ide ďalej a na lásku máte stále dosť času. Ale čas treba dopriať aj sebe!

Unáhlené konanie len málokedy prinesie pozitívny výsledok. Teraz ste pod vplyvom rôznych, častejšie však protichodných pocitov. Nedokážete vnímať realitu objektívne, vaše reakcie by boli veľmi impulzívne bez ohľadu na to, či sa to smie, alebo nie. Tým len chceme naznačiť, že všetko má svoj čas...

Mnohí zastávajú názor, že „klin sa klinom vybíja“. Či je správne uplatňovať to aj vo vzťahových a intímnych záležitostiach, ťažko povedať. Skôr však nie ako áno! Po každej záťažovej situácii potrebuje naše telo „vytriezvieť“.
Veľa teraz premýšľate, všetku svoju pozornosť upriamujete len na jedno – zavinil(a) som to ja? Teraz si predstavte, že v takom citovom rozpoložení sa vyberiete na ďalšie rande. Váš potenciálny partner(ka) bude len ticho trpieť.

Najhoršia situácia, aká vôbec môže nastať je to, keď sa tomu druhému začnete žalovať, ľutovať a vyplakávať... Po rozchode sa musíte vyrozprávať, ale tu ste na nesprávnej adrese. Vhodnejší adepti sú vaši blízki priatelia, známi, kolegyne a nie niekto, ku komu máte citovo o niečo bližšie.

Po rozchode neplačte do vankúša, nezostávajte doma. Potrebujete spoločnosť dobrých známych. Ale takých, ktorí vám povedia všetko na rovinu. V tej správnej chvíli vás podržia, ale ak už toho bude priveľa, tak aj vykarhajú. Príčinu rozchodu dlho neanalyzujte... Stalo sa a hotovo..!

Na svete je ešte stále dosť dobrých ľudí, ktorí si vás budú vážiť so všetkými dobrými aj zlými vlastnosťami. A kedy je ten správny čas na ďalšie rande? Možno o týždeň, mesiac alebo až po roku... Dôležité je, aby ste sa zamerali na seba, užívali si život a o predošlých ťažkostiach už nemali ani najmenšiu chuť začať rozprávať...

Tatiana
  
Autor fotografie:www.pixabay.com