Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Ktorým typom mužov sa radšej vyhnúť?

"Každá žena sníva o princovi na bielom koni, avšak väčšinou do života vstúpi iba kôň, bez princa." Aj takto humorne sa dá opísať stav podobný tomu, keď ste stretli toxického muža. Žiaľ, dnes je taká doba, v ktorej málokedy stretneme perfektného muža. Každý má nejakú chybu, ide iba o to, ako sa s touto chybou dokážeme, my ženy, vysporiadať. Niekedy sú to obzvlášť závažné chyby, ktoré by sa nemali v žiadnom prípade tolerovať, ale ženy ich aj tak tolerujú.

Ktorým mužom sa radšej zoširoka vyhnúť hneď, akonáhle prídeme na ich „ nedokonalosti“?

Každá žena túži po skvelom mužovi, partnerovi, otcovi svojich detí a keď zrazu ich partner nie je vysnívaným, sú sklamané. Buďte opatrné, s kým sa pustíte do vzťahu. Tu sú niektoré odporúčania, komu radšej povedať „nie“ hneď na začiatku.

1. Playboy, ktorý sa točí okolo každej sukne

Neustály lovec, ktorý nevidí nič zlé na neustálych flirtoch s cudzími ženami. Stále prilepený na mobile, vyhľadávajúci sexuálne vzrušenie a nové sexuálne podnety. Takýto typ muža naozaj nie je vhodný pre dlhodobý vzťah. Muži to majú v génoch, sú lovci, u niektorých sa to, žiaľ, prejavuje extrémne. So sukničkárom to nikdy nemôže vyjsť, pretože sa nestáva, že by sa zrazu zmenil na monogamného partnera. Nechce sa viazať, len si chce užívať život,  a to veľmi neviazane.

2. Závislý na „hocičom“

Závislostí je dnes mnoho druhov. Alkoholici, závislí od drog, cigarety, pornografie... S takýmto mužom ženu čaká iba strastiplná cesta do pekla. Málokedy sa dá úplne dostať z akejkoľvek závislosti. Musí to chcieť aj partner a nie vždy je vôľa aj z druhej strany. Od tohto muža ruky preč! Závislí sa niekedy vôbec nemenia. Na to si treba dať obzvlášť pozor.

3. Tyranské a násilnícke správanie

Psychické, ekonomické, dokonca fyzické týranie. Nenechajte nikdy so sebou takto zametať! Niekedy sú slovné útoky, žiarlivosť, kritizovanie, vyhrážky či bezcitnosť oveľa horšie ako fyzické útoky. Tyranský muž predstavuje najhorší typ zo všetkých druhov mužov.

4. Mamičkár bez peňazí

Stále si požičiava, pýta sa mamy, ako môže s peniazmi naložiť. Stále nemá, nedostal výplatu, musíte ho vždy založiť, aby prežil nasledujúci mesiac. Príživníci sú veľmi nepríjemní partneri, ktorí ženu iba cicajú z peňazí a nemajú svedomie. Nikdy jej peniaze nevrátia, a dokonca sú urazení, keď im žena druhýkrát už nepožičia. Tento človek je stále od niekoho závislý, od rodičov, partnerky, brata, spoločníka, je to upír, ktorý sa iba priživuje na druhých ľuďoch. Nikdy nič významného nedosiahne.

5. Egoista, ktorý vidí iba seba

Tento typ sa nikdy nemení. Na žene mu nezáleží, je vždy v rebríčku hodnôt za ním. Potrebuje sa neustále sám sebe páčiť, priťahovať na seba pozornosť, stále vidí iba svoje priority a svoje potreby. Nevníma ženu ako partnerku, ktorej treba dať všetko. Je to sebecký egoista, ktorému je prednejšie to, čo on potrebuje, ako to, čo chce partnerka.

6. Workoholik

Tento typ muža nevidí iný zmysel života, len svoju prácu a dosiahnuť, čo najlepší post a peniaze. S takýmto typom muža žiadna žena nemôže byť šťastná, keďže je stále na druhom mieste, samozrejme, po práci. Nepretržitá práca, život na telefóne či neustále riešenie biznisu partnerskému vzťahu neprospieva a ženy sa potom cítia opustene. Vznikajú hádky a rozvod je na svete. Od takýchto typov mužov radšej tiež hneď utekať, pretože s nimi nikdy nemôžu byť nežnejšie polovičky šťastné.
 

Natalie
 
Autor fotografie:https://pixabay.com/sk/argument-konflikt-diskusia-spor-238529/