Nový kalendár Pečieme s láskou 2017

Ak hľadáte inšpiráciu, máte radi krásne veci a dobré jedlo si dokážete vychutnať s pôžitkom, nový rok 2017 by ste mali privítať zavesením jedinečného kalendára Pečieme s láskou od Dr.Oetker na stenu vo vašej kuchyni. Svojimi štýlovými fotografiami nielen ozvláštni ktorýkoľvek priestor, ale aj nadchne a povzbudí každého, aby sa hneď pustil do pečenia.
 

  • 12 strán na zahryznutie

Kalendár Pečieme s láskou 2017 vám na každý mesiac prináša vynikajúci recept s detailným popisom jeho prípravy, sprevádzaný modernou profesionálnou fotografiou. Tá vás nielen správne naladí, ale vďaka nej si budete vedieť predstaviť, aký úžasný bude výsledok na konci vášho pečenia. Navyše, každý recept v kalendári bol starostlivo vybraný a vyskúšaný odborníkmi zo Skúšobnej kuchyne Dr.Oetker.
 

  • Tajomstvo kuchyne uchované

Kalendár Pečieme s láskou je navrhnutý tak, aby ste si mohli svoje obľúbené recepty ľahko vystrihnúť a uschovať. Na receptoch sú totiž znázornené jemné línie nožničiek, ktoré vám ukážu, kadiaľ je potrebné strihať. Ak máte radi prehľadnosť, vyskúšajte ich založiť do špeciálneho šanónu na recepty od Dr.Oetker. S ním ich budete mať stále poruke a kedykoľvek na ne dostanete chuť, za pár minút sa môže rozvoňať celý váš byt.
 

  • Skvelý darček

Kalendárom Pečieme s láskou 2017 od Dr.Oetker môžete potešiť aj svojich najbližších, ktorí milujú dobré jedlo a pečenie. Stane sa nielen krásnou ozdobou každej kuchyne, ale aj vkusným inšpirátorom. S kalendárom Pečieme s láskou sa budete tešiť na každý nový mesiac.

Kalendár Pečieme s láskou 2017 si je možné zakúpiť prostredníctvom e-shopu na www.oetker.sk za 2,79 € + poštovné a balné. V e-shope Dr.Oetker nájdete i ďalšie produkty z edície Pečieme s láskou.

Nový kalendár Pečieme s láskou 2017