DENNÍK RELAX - Ako si vybrať kvalitnú dovolenku? //

Ako si vybrať kvalitnú dovolenku?

Čas letných dovoleniek je ešte veľmi ďaleko. Čudovali by ste sa, ale mnohé rodinky a páry premýšľajú nad tým, kam zavítajú v roku 2017 na dovolenku k moru. Samozrejme, ísť na dovolenku neznamená, že musíte ísť zaručene len na dovolenku k moru. Môžete si vychutnať dovolenku v horách (a nielen tých slovenských, ale aj v zahraničných).

Pozerajte recenzie

Či už sa chystáte do exotického Tuniska, alebo chcete cestovať len do neďalekého Chorvátska, vždy pozerajte recenzie na internete. Tie vám vedia napovedať podstatne viac, ako informácie, ktoré uvádzajú zamestnanci cestovnej kancelárie na internete. Komu budete skôr veriť? Ľuďom, ktorí už cestovali cez cestovnú kanceláriu a vyjadrili svoj názor na internete, alebo cestovnej kancelárii, ktorej zamestnanci ju vykresľujú pozitívne, aj keď má mnoho nedostatkov?

Počúvajte aj známych

Ak máte v rodine niekoho, kto pravidelne využíva služby cestovných kancelárií, skúste sa s ním skontaktovať. Môže vám odporučiť cestovné kancelárie a pomôže vám vyvarovať sa cestovným kanceláriám, ktoré nie sú poistené proti krachu. Bohužiaľ, aj také cestovky ponúkajú zájazdy k moru. Počúvajte vždy rady svojich známych. Budú vám vedieť odporučiť.

Pozrite si hotelový komplex a stredisko aj cez Google Maps

Ak túžite byť blízko pri pláži, vyberiete si hotel, ktorý je kúsok od pláže. Nikdy ale neviete, či uvedené údaje v prospektoch cestovnej kancelárie sú naozaj pravdivé. Radšej si daný hotel a stredisko pozrite aj na Google Maps – tie vám napovedia podstatne viac, ako prospekt. Vždy pozerajte rôzne zdroje, aby ste sa uistili, že stredisko a hotel, ktorý si vyberiete, bude taký, aký chcete. V prípade, že ste na pláži a chcete si pozrieť niečo špeciálne, dávajte si pozor, aby sa vám nevybila batéria. Pomôcť vám môže aj značková externá batéria na mobil.

 Články z rubriky: Dovolenky, pobyty

Užívajte si letné wellness na zámku i v akvaparkoch na strednom Slovensku

Užívajte si letné wellness na zámku i v akvaparkoch na strednom Slovensku

Urobte si na Zámku Vígľaš základňu pre výlety do okolia ..

Liptovu chutí pomáhať

Liptovu chutí pomáhať

V sobotu večer, 27. mája 2017 sa reštaurácia hotela ..

Liptáci majú najlepšieho kuchára

Liptáci majú najlepšieho kuchára

Peter Bracho z hotela Liptovský dvor**** v Jánskej doline ..

Silvester na Slovensku. Vyberte si to pravé miesto pre vás!

Silvester na Slovensku. Vyberte si to pravé miesto pre vás!

Slovenské mestá ponúkajú pestrú paletu tej najlepšej zábavy na privítanie ..