Tipy na zážitkové darčeky pre akčné ženy. A možno nielen pre ne

Zážitkové darčeky sú skvelým spôsobom ako obdarovať niekoho, kto viac než materiálne veci ocení zážitok, na ktorý len tak nezabudne. Skúste si teraz takéto darčeky predstaviť, čo vám napadlo ak prvé? Tipujeme, že niečo ako jazda na okruhu pre mužov a celodenný luxusný wellness pre ženy.

Kurz pole dance a zážitkový let lietadlom

Aj medzi ženami sa však nájdu také, ktoré vyhľadávajú „akčnejšie“ zážitky. Ak chcete takú dámu obdarovať alebo ste ňou vy sama a rozmýšľate, aký zážitok si dopriať, skúste sa inšpirovať našimi typmi.

Začneme kurzom pole dance pre začiatočníčky. Pole dance naberá aj u nás na popularite a ide o skvelú alternatívu napríklad aj k cvičeniu vo fitku. A rozhodne nie je len pre vypracované športovkyne, keďže stupeň zaťaženia na tréningoch je možné prispôsobiť fyzickej kondícii každej ženy.

Úmyselne sme začali niečím, čo je určené vyložene pre ženy, keďže ďalšie zážitky budú viac „unisex“, ale rozhodne nimi nepohrdne žiadna akčná žena. To platí aj o zážitkovom lete lietadlom. Pohľad na okolitú krajinu z vtáčej perspektívy bude jednoducho nezabudnuteľný. Ak teda nejde o ženu, ktorá má panický strach z výšok a lietania.

Potápanie z lode, letný biatlon a adrenalínová expedícia

Pokračujeme skutočnou exkluzivitou v podobe týždňového potápania z lode v Chorvátsku. Dni plné freedivingu, ale aj rôznych kurzov, workshopov a ďalších aktivít, to znie dobre, že? Je však nutné, aby účastníčka vedela zaplávať aspoň 300 m.

A čo takto si skúsiť aké náročné to majú naše biatlonistky? Teraz, keď je leto za rohom? Samozrejme, veď existuje aj letný biatlon na kolieskových bežkách. Kto to skúsi, ten okamžite pochopí aké náročné je strieľať na terč po odbehnutí niekoľkých kilometrov.

Pre nerozhodné dámy tu máme zmes rôznych adrenalínových aktivít v podobe päťdňovej expedície v Slovinsku. Ferraty, jaskyniarstvo, rafting, canyoning, zlaňovanie, zipline a lukostreľba. Ak toto nenadchne milovníčku adrenalínu (musí mať ale dobrú fyzickú kondíciu), tak potom už nevieme. Ale takejto možnosti sa neobávame.