ST. NICOLAUS mení Dezinfekt na Killvir

 Pandémia koronavírusu sa podpísala pod zvýšený dopyt po dezinfekčných prostriedkoch. ST. NICOLAUS na tento trend reaguje a svoj sortiment dopĺňa o ďalšie dezinfekčné produkty. „V prvej vlne pandémie sme zaznamenali vysoký dopyt pri veľkých baleniach dezinfekčného prípravku Killvir zo strany veľkoobchodu, veľkých firiem a samozrejme zdravotníckych zariadení. No obrovský záujem sme videli aj pri menšom litrovom balení prípravku, ktorý vyhľadávali najmä domácnosti a jednotlivci. Keďže šlo o najpredávanejšie balenie z nášho radu dezinfekčných prípravkov, rozhodli sme sa aj v ďalšej fáze predaja cieliť na konečného užívateľa,“ hovorí Matej Sabol, Generálny riaditeľ ST. NICOLAUS.

Spoločnosť zareagovala na vyšší záujem o dezinfekčné prostriedky a rozširuje sortiment o novinku Killvir AntiMicrol Gel v 50 ml a 450 ml baleniach. Na vývoji prípravku spolupracovala so spoločnosťou IMUNA PHARM v Šarišských Michaľanoch, ktorá pre ST. NICOLAUS dezinfekčný gél vyrába. „Naše linky neboli prispôsobené na malé balenia, nakoľko sme dezinfekciu doposiaľ vyrábali a dodávali vo veľkom objeme a pre veľké zariadenia. Hľadali sme preto dodávateľa, ktorý má bohaté skúsenosti s výrobou aj gélovej štruktúry prípravku, dobré renomé a dokáže výrobou pokryť naše predpokladané predaje,“ vysvetľuje Matej Sabol.

Laboratórne testy potvrdili, že dezinfekčný prípravok Killvir AntiMicrol Gel spoľahlivo eliminuje 99,9 % baktérií a vírusov. Je praktický, skladný a má jednoduché bezoplachové použitie bez vody a mydla. Dopĺňa dezinfekčný rad prípravkov na ruky Killvir Forte, ktoré verejnosť doposiaľ poznala pod menom Dezinfekt Forte. Výrobca ho uviedol na trh ako väčšie - troj, päť až desaťlitrové balenie v bandaskách pre firemného klienta, veľkoobchod a veľké prevádzky.

Celý sortiment dezinfekčných prípravkov z radu Killvir, ako aj bližšie informácie, nájdu zákazníci na stránke www.killvir.sk. Kúpa výrobkov je možná v podnikových predajniach ST. NICOLAUS v Bratislave, Leopoldove, Liptovskom Mikuláši alebo v Širokom. Predaj produktov bol tiež spustený cez e-shop www.drinkexpert.sk. Výrobca zároveň plánuje zaradiť produkt Killvir AntiMicrol Gel do veľkých obchodných sietí.