Solárne vianočné svetlá

Mať štýlovo a efektne ozdobený dom alebo jeho okolie na Vianoce dnes nie je problém. Rôzne druhy svietidiel a svietiacich doplnkov môžu dotvoriť sviatočnú atmosféru. Pri výzdobe teraz môžeme aj šetriť a svietidlá môžu byť bezpečnejšie.

  • Svietime a šetríme

Solárne vianočné svietidlá sú LED svietidlá, ktoré s troškou fantázie nielen krásne ozdobia priestor, ale pomáhajú nám aj šetriť. Tým, že nepotrebujú byť pripojené do elektrickej siete, nebude ich prevádzka zvyšovať účet za elektrinu v domácnosti. A keďže nepotrebujú zdroj z elektrickej siete, zároveň tým šetria životné prostredie. Energiu získavajú prostredníctvom solárnych panelov zo slnečného žiarenia.

  • Je to jednoduché

Celé je to celkom jednoduché, svietidlá stačí kreatívne nainštalovať na požadované miesto, solárny modul zapichnúť do zeme, alebo umiestniť na vhodné slnečné miesto, a to je všetko. Cez deň solárny panel nabíja vďaka slnku batérie, a po zotmení sú z batérie napájané svietidlá. Nie je potrebné ani každodenné zapínanie a vypínanie, môžu sa zapínať automaticky po zotmení.

  • Je to bezpečné

Solárne panely fungujú s nízkym napätím, ktoré je absolútne bezpečné, a preto sa nemusíte obávať o bezpečnosť detí alebo domácich zvierat. Keby náhodou aj došlo k poškodeniu a kontaktu so svetlom alebo káblami, určite to nikomu neublíži.

  • Využitie po celý rok

Solárne dekoračné svietidlá nie sú určené len na vianočné obdobie, keďže nepotrebujú elektrickú zásuvku, záleží len od fantázie každého, ako a kde ich využije. Či už sú to rodinné oslavy, párty, alebo len bežná dekorácia. Stačí prístup slnečného svetla cez deň a v noci si môžete užívať príjemnú atmosféru kdekoľvek.
 

  • Solárna LED reťaz Esotec - 100 LED / 10m multifarebná

Farebná solárna LED reťaz je ideálna na ozdobenie exteriéru, môžete ju zavesiť na balkón, terasu, ozdobiť ňou stromček alebo živý plot. Vďaka solárnemu panelu nepotrebujete elektrickú zásuvku. Cez deň sa nabíja vstavaná batéria zo slnka a po zotmení sa automaticky rozsvieti. Môžete si vybrať stále svietenie alebo blikanie. Reťaz je zložená z troch LED farieb – modrá, červená a zelená. Doba svietenia s plne nabitou batériou je približne 8-10 hodín.
Viac informácií o farebnej solárnej reťazi.

 

 

  

  • Solárny svetelný stromček Esotec ružové kvety


Solárne dekoračné svetlo nemusí byť len svetelná reťaz. Ak nemáte stromček, ktorý by ste vyzdobili, máte k dispozícii túto dekoráciu, ktorá už sama o sebe je stromčekom. Stačí zapichnúť hrot do zeme, alebo do kvetináča, solárny panel umiestniť na slnečné miesto, a po zotmení sa LED svetielka automaticky rozsvietia.
Vyberte si svoj solárny svetelný stromček.

 

 

  • Solárny svetelný had Esotec LED 7m


Vyskúšajte solárneho svetelného hada. 7m dlhá ohybná trubica s 50. LED žiarovkami je super funkčná aj v zime. Nepotrebuje elektrickú zásuvku, energiu získava zo slnka vďaka slnečnému panelu. Svetelný had môže buď blikať alebo trvalo svietiť, po zotmení sa automaticky zapne.
Solárny svetelný had Esotec


Viac informácií a vianočných solárnych svietidiel nájdete na www.ecoprodukt.sk
 

Súťažná otázka: Odkiaľ získavajú solárne svietidlá energiu?

Správna odpoveď: zo slnečného žiarenia

Výherca: Adrián Jankovič z Detvy

SRDEČNE BLAHOŽELÁME!