• 30.08.2022

Romantická a rodinná svadba na záhrade v stane

Letné obdobie je známe vysokým počtom svadieb. Noci sú krátke, slnko dlho svieti a vonku je teplo. Ideálny čas na svadbu. Jednou zo základných vecí, ktorú je potrebné pri chystaní svadby vybaviť, je miesto, kde prebehne svadobná hostina. Premýšľali ste o tom, že by ste mali svadobnú hostinu vonku?

Nie každý môže povedať, že mal čarovnú svadbu vonku, na záhrade. Svadby, ktoré sa konajú vonku majú svoje vlastné čaro. Prečo by ste mali zvážiť mať svadbu vonku aj vy?

Príjemný priestor v záhradnom stane

Ak sa rozhodnete mať svadbu vonku, určite stoja za zváženie záhradné stany, v ktorých bude hostina prebiehať. Takýto záhradný svadobný biely stan je ideálny na oslavu svadby. Stan vytvorí nezabudnuteľnú atmosféru, ktorú si budú nielen novomanželia, ale aj hostia pamätať. Atmosféra bude intímnejšia a rodinnejšia.

Možnosť mať krásne svadobné fotky

Zatiaľ čo v klasických sálach bývajú biele steny, na záhrade máte až príliš veľa farieb. Fotografi tak majú k dispozícií niekoľko miest, kde môžu ľudí odfotiť. Fotografie budú oveľa farebnejšie a živšie. Krásne fotky sú nielen pri dennom svetle, ale aj pri západe slnka, či po tme. Vďaka svadbe vonku budú všetci na svadbu spomínať.

Miesto pre deti

Ak dopredu viete, že na svadbe budete mať veľa detí, záhrada je ideálnym svadobným miestom. Deti sa v nej totiž zahrajú oveľa viac a lepšie než vo veľkej sále. V záhradnom stane ich zároveň budú mať rodičia stále na očiach. Prechádzky po záhrade však určite ocenia aj rodičia, starí rodičia či zamilované páry.

Ukážete, že máte radi prírodu

Milovníci prírody ocenia záhradnú svadbu. Ak k nim patríte aj vy, tak sa určite budete cítiť lepšie v obklopení prírody a stromov než v obklopení stien. Vzduch bude čerstvý a svieži a všetci hostia svadby to určite ocenia.
Ak by ste potrebovali uložiť nejaké veci mimo záhradného stanu, využiť môžete plachtové haly.