Revolučná bio aktivačná starostlivosť o pleť

Prepojením moderných vedeckých poznatkov a prírody vznikajú prevratné novinky. Podobnou symbiózou uzrel svetlo sveta aj revolučný rad starostlivosti o pleť NOVAGE+ od spoločnosti Oriflame. Vďaka vyspelým technológiám v sebe kombinuje silu, jemnosť a precíznosť, ktoré pokožke poskytujú presne to, čo v danú chvíľu potrebuje pre zdravie a udržanie sviežeho a mladistvého vzhľadu.
 
Celkovo jedenásť unikátnych bio aktivačných technológií inšpirovaných prírodou pracuje v dokonalom súlade s prirodzenými biologickými funkciami pokožky a aktivujú jej vlastné obranyschopné mechanizmy proti starnutiu. Vďaka tomu a novej úrovni vrstvenia produktov tak dochádza ku regenerácií a posilneniu pleti. Oriflame NOVAGE+ predstavuje úplne prispôsobiteľný systém omladzujúcej starostlivosti, ktorý je postavený na kozmeceutických účinkoch jednotlivých produktov.

Účinky sú viditeľné už po dvoch týždňoch pravidelného používania, čo dokazujú aj klinické štúdie. Stačí keď svojej pokožke venujete dvakrát denne dve minúty. Tento čas je dostatočný pre aplikáciu štvorfázovej starostlivosti,  pozostávajúcej z piatich produktov – čistiaceho prípravku, séra, očného krému, denného a nočného krému.
„Kozmetický rad NOVAGE+ má klinicky overené účinky už o dva týždne. Obsahuje štrnásť nových produktov, ktoré sa medzi sebou dajú ľubovoľne kombinovať. To znamená, že si môžete vybrať sérum, ktoré pokožku napne a spevňuje ju, k tomu očný krém na rozjasnenie týchto oblastí a multiaktívny denný krém s výrazne omladzujúcimi účinkami, a k tomu s ľahkou alebo hutnejšou textúrou a tiež s SPF alebo bez neho. Na noc použijeme nočný krém. Starostlivosti o pleť by malo predchádzať jej vyčistenie novým čistiacim gélom. Každá rutina sa skladá z piatich krokov a predstavuje oveľa intenzívnejšie a účinnejšie riešenie ako samotné použitie krému. Týmto postupom dosiahnete výrazne viditeľnejší efekt na vašej pleti. Okrem toho môžete využiť aj štyri už pripravené rituály, z ktorých každý je určený na nejaký problém pleti. Necielime teda na vek, ale na problém pleti. Či už ide o akné, alebo určité povädnutie pleti, všetko vieme vyriešiť práve vďaka radu NOVAGE+,‘‘ dopĺňa k novým produktom Lucia ,,Lussi‘‘ Šenková, Product Specialist a Senior Trainer Oriflame. 

Zvoľte správnu starostlivosť, diagnostiku pleti zvládnete aj doma

Maximálne účinky dosiahnete práve dodržiavaním jednotlivých krokov, pretože každý z nich má svoju vlastnú úlohu a vzájomne sa podporujú. Ako si zvoliť ten pravý rituál? ,, Produkty pre starostlivosť o pleť vyberáme podľa nášho typu pleti tak, aby riešili jej stav. Produkty tohto radu je možné rôzne kombinovať. V prípade zmeny potreby teda stačí vymeniť napríklad textúru krému alebo sérum.‘‘ odporúča dermatologička MUDr. Jana Housková
Pokiaľ si nie ste istí potrebami svojej pleti, rad NOVAGE+ poskytuje nový nástroj pre digitálnu diagnostiku pleti. On-line za menej než dve minúty získate kompletnú analýzu pleti a odporúčania pre najvhodnejší rituál NOVAGE+.
,,Možnosť individuálneho zostavenia rutiny presne na mieru potrebám danej pleti je veľkým prínosom. Potreby našej pleti sa menia na základe vnútorných a vonkajších činiteľov. Tými sú okrem prirodzených zmien vplyvom starnutia aj zmeny počasia v priebehu roka, hormonálne zmeny alebo napríklad zmena životného štýlu a stravy,‘‘ dopĺňa doktorka Housková.

Jedinečné rituály pre zdravú a mladistvú pleť

Každý z rituálov obsahuje až osem z celkových jedenástich bio aktivačných technológii prírodného pôvodu, z ktorého štyri patria medzi patentované. Na výber máte buď hutné krémy, ľahké krémy, prípadne ich kombináciu.

ermatologička odporúča krémy s hutnejšou štruktúrou pre suchú pleť a často tiež pre starnúcu pleť. Naopak ľahšie fluidné krémy s menším obsahom okluzívnych látok budú vyhovovať mastnejšej pleti. Môžete sa riadiť aj tým, že ráno volíme ľahšie textúry a na noc hutnejšie, výživnejšie. ,,Ľudia sa ma často zvyknú pýtať, aký zákrok som podstúpila, keď mám pleť takú, akú mám a ja vždy odpovedám, že dlhodobo používam NovAge a aktuálne už NOVAGE+, ktorý je pre mňa naozaj povýšením starostlivosti o pleť o niekoľko úrovní nahor,“ úsmevne popisuje ambasádorka značky NovAge Vera Wister.

Udržateľnosť a zodpovedný prístup

Všetky suroviny na výrobu sú získavané zodpovedným spôsobom, oplachovacie produkty majú biologicky odbúrateľné zloženie a veľký dôraz je kladený aj na obaly, ktoré sú vyrobené odľahčené a z recyklovaných materiálov. Splňte si sen o krásnej pleti vďaka starostlivosti, ktorá je precízna, silná a jemná zároveň.

Ideálne je si svoj rituál nakombinovať individuálne presne podľa potrieb vašej pleti. Je možné si ale aj vybrať už z predpripravených rituálov nižšie.

NOVAGE+ Rituál Wrinkle Smooth prináša viditeľné vyhladenie pleti už od prvého použitia. Bio aktivačné technológie podporujú tvorbu kolagénu v dermis (škára) a urýchľujú obnovu buniek, čím dochádza k redukcií hlbokých vrások, k zjemneniu liniek a zlepšeniu pevnosti pleti, ktorá je potom plnšia, žiarivejšia a vyzerá mladistvo.

NOVAGE+ Rituál Lift+Firm viditeľne vypne ochabnutú pleť a obnovuje kontúry tváre, ktoré sú následne pevnejšie a definované. Napríklad obsiahnutá patentová technológia Oripeptid-3 zvyšuje prirodzenú tvorbu kolagénu rýchlejšie než vitamín C.

NOVAGE+ Rituál Bright Intense redukuje viditeľnosť hyperpigmentácie a príznaky starnutia. Patentovaná technológia zaisťuje rovnomerný tón pleti a jej rozjasnenie. Škvrny od slnka alebo jazvičky po akné nemajú šancu.

NOVAGE+ Rituál Blemish+ Age Defy sa zameriava na aknóznu pleť, kedy bio aktivačné technológie pomáhajú redukovať kožný maz, odstraňovať akné a predchádzať jeho ďalšej tvorbe.  Zároveň opäť rituál prispieva k mladistvej pleti a redukcií vrások.

Všetko z radu NOVAGE+ môžete kúpiť na e-shope www.oriflame.sk