Leto na Santorini. V tú noc na Santorini akoby bolo niečo vo vzduchu...

Leto na Santorini. V tú noc na Santorini akoby bolo niečo vo vzduchu...

Ak bude na mojej plavbe, privádzalo ma to k dôležitej otázke. Spriatelím sa s ním? Usúdila som, že ak sa nasledujúcich desať dní budeme spolu plaviť, tak áno, existovala celkom veľká šanca, že sa z nás stanú priatelia – ak to teda nie je kretén. Nevyzeral tak, ale nikdy si nemôžete byť celkom istí, kým sa s danou osobou naozaj nezoznámite.

Leto na Santorini je skvelé dovolenkové čítanie plné slnka, vody, zábavy, šteklivých pohľadov a romantiky. Príbeh o Sarah, ktorá už nechce chlapov ani vidieť, túži len cestovať, spoznávať krásne zákutia a konečne si bezstarostne vychutnávať život. No nie vždy je všetko tak ako chceme a ako si naplánujeme...

Sarah má po rozpade vzťahu mužov na niekoľko rokov dosť. A tak si povie, že je najvyšší čas oživiť svoju prvú pravú lásku – cestovanie. Rezervuje si plavbu okolo gréckych ostrovov so skupinou cudzincov, no to ešte netuší, že ju tam čaká viac ako len cestovateľské zážitky.

Keď na jachtu nastúpi nádherný Američan, je jej jasné, že má problém. Tým sa to však zďaleka nekončí! Čoskoro sa zoznámi s ďalším svetaskúseným a tentoraz aj bohatým krásavcom, ktorý sa navyše vyzná v umení. Sarah je v tej chvíli jasné, že problémy naozaj prichádzajú vo dvojici.

Podarí sa jej predsa len zachovať si odstup tak, ako si to predsavzala na začiatku, a nájsť si svoju vlastnú cestu životom? Alebo podľahne letnej atmosfére na najkrajšom gréckom ostrove a nechá sa strhnúť milostným vzplanutím?

Leto na Santorini je klasická letná romanca, po prečítaní ktorej budete mať chuť nasadnúť do lietadla a vybrať sa niekam za slnkom, morom a pohodou. Alebo minimálne začnete plánovať a uvažovať, kam zamierite toto leto 
Je to zábavné, šteklivé, plné plachtenia, slnka a vody. Vzduch vám bude voňať soľou a na jazyku pocítite miestne špeciality. A samozrejme lahodné víno.

 

Sandy Barkerová je spisovateľka a  cestovateľka, nekonečná romantička, vášnivá čitateľka, filmová fanúšička, milovníčka vína a  kávy. Zbožňuje objavovanie nových miest, outdoorové a  cestovateľské dobrodružstvá a ochutnávanie dobrého jedla a nápojov. Jej prvý román s  názvom One More Chapter (Ďalšia kapitola) vyšiel v  roku 2019. Nasledovali ďalšie diely v romanticko-cestovateľskej sérii a román s názvom The Dating Game (Zoznamka), ktorý sa odohráva vo fascinujúcom svete Reality TV. V  súčasnosti pracuje na druhom diele svojho vianočného románu.