Čierne kabelky sú dokonalý štýl

Čierne kabelky sa hodia k akémukoľvek oblečeniu a úspešne zapadajú do rôznych štýlov.  Hodia sa k mestskej klasike, kancelárskemu a biznis štýlu, uvoľnene ležérne a tiež harmonicky dopĺňa luxusný večerný outfit. 

Všestrannosť príslušenstva sa vysvetľuje jeho farbou: čierny tón je dokonale kombinovaný s akýmikoľvek inými odtieňmi.  Zároveň často veľkosť a tvar tašky neporušujú integritu a harmóniu obrazu.

Módne modely

Modely kabelke čierneho tónu sú rozmanitejšie ako analógy iných odtieňov. Čierna farba  nemá hranice pre dizajn, takže je to prioritná farba každého dizajnéra. Môže to byť lakonická klasika alebo originálny model neobvyklého tvaru.   V každom prípade  to umožní žene byť stredobodom pozornosti.

Štrukturálny

Tuhé súčastejšie obdĺžnikové modely, ktoré dostatočne dobre držia svoj tvar. Môžu mať jednu alebo dve rukoväte a vo väčšine prípadov sú priestranné. Jedná sa o klasické tašky, ktoré sú ideálne na nosenie  dokumentov A4.  Vyznačujú sa prísnymi líniami  konštrukcie, lakonickým dizajnom.  Toto je nepostrádateľný atribút žien pracujúcich v kancelárskej a obchodnej sfére, kde sa dodržiava  prísny dress code.

Aktovka

Navonok model pripomína  aktovku alebo tašku, s ktorou kedysi chodili anglické školáčky. Má tvrdé ploché dno,  vnútorné a  vonkajšie vrecká a sekcie,  je vyrobená výlučne z pravej kože. Taška je upevnená dvoma opaskami s prackami. Pre ľahké nosenie má dva krátke stehy.   a jedna dlhá rukoväť.

Spojka

Je to \"veľká peňaženka\",  ktorú  môžete nosiť v rukách, cez rameno, na zápästí. Obsahuje tie najpotrebnejšie veci: telefón,  kreditnú kartu,  kľúče, rúž a ďalšie drobnosti.   Častejšie je  výrobok vyrobený z kože, semišu, brokátu a textilu. Dizajnéri často zdobia takéto modely zlatom, perleťovýmgom a perím.  Tento model je vhodný na večernú oslavu.

Minodière

Špeciálna večerná kabelka malej veľkosti.  Jeho tvar môže byť odlišný (obdĺžnikový,  oválny,  vo forme srdca  atď.), Ale je  vždy tuhý a vyznačuje sa veľkorysosťou dekoru.  Takéto doplnky sú posiate najrôznejšími  šumivými kryštálmi, kamienkami, polodrahokamami  alebo úplne vyšívané korálkami.