Ako si vybrať kabelky

Malé kabelky pre ženy nie sú o nič menej žiadané ako veľké tašky alebo nakúpné tašky. Sú pôvabné a elegantné, aj preto sú stále obľúbené. A ak krásne dámske kabelky po desaťročia nestratili svoj význam, znamená to, že dnes je možné s nimi vytvárať módne outfity. Rafinovaný kovový lesk štýlových tvaroviek a lakonický dizajn tašky umožnia každej žene a dievčaťu cítiť sa energicky a módne s takýmto doplnkom.

Kritériá výberu kabelky

Pri výbere správnej dámskej kabelky postupujte podľa týchto tipov:

  • V prvom rade sa rozhodnite o účele doplnku. Prečo potrebujete kabelku: na každý deň, na večer, na piknik s priateľmi alebo na výlet. Vyberte outfit podľa situácie.
  • Venujte pozornosť veľkosti príslušenstva. Odhadnite, koľko vecí potrebujete, aby ste sa tam zmestili, aký objem na to potrebujete. Zvážte všetky parametre, najmä hĺbku produktu.
  • Praktická taška na prechádzky, nákupy by mala mať veľké množstvo vreciek. Všetky predmety tak umiestnite do rôznych priehradiek.
  • Dôležité je vybrať si správnu farbu kabelky. Čierne výrobky sú považované za klasické a sú vhodné pre akékoľvek oblečenie. Tmavé outfity vyzerajú nemenej výhodne s grafitovými alebo hnedými doplnkami.
  • Na takéto pozadie sa hodí aj kaki, brusnicová ružová, šedo-modrá. V lete uprednostňujte svetlé farby. Mliečna, žltá, biela sú dobré farby do teplého počasia.
  • Pri výbere zvážte črty postavy a proporcie postavy. Vysoké dievčatá by si mali vybrať produkty vo forme polmesiaca s jednou rukoväťou, zatiaľ čo šírka príslušenstva by nemala byť väčšia ako dĺžka.
  • Zakrivené ženy by sa mali rozhodnúť pre stredne veľké doplnky s krásnym kovaním. Objemové výrobky robia obraz ťažším, vyzerajú príliš objemne. Majitelia veľkých poprsia by si mali zvoliť trapézové vaky s dlhou rukoväťou.
  • Doplnky k svojmu obrazu vyberajte rozumne. Ak sa budete držať určitého štýlového rozhodnutia, kabelka by mala vyzerať harmonicky na pozadí oblečenia a obuvi.
  • Voľte prírodné materiály. Kožené výrobky sú štýlové, odolné a dobre sa nosia. Obľúbenými materiálmi sú dnes koženka a semiš. V lete sú preferované textilné kabelky.

Dôležité je, aby kabelka vyhovovala veku majiteľky. Výrazné potlače, výšivky, flitre alebo strapce, použitie ďalších dekoratívnych prvkov (vrecká, návleky, peňaženky) sú údelom mládežníckeho štýlu. V internetovom obchode KatrinFashion.sk si môžete vybrať akúkoľvek kabelku s prihliadnutím na osobné preferencie a vyššie uvedené odporúčania.