• 29.01.2021

Ako získať stavebné či poľnohospodárske stroje výhodne?

Niekedy je lepšie si stavebné alebo poľnohospodárske stroje nekupovať nové. Možno ich nevyužívate na pravidelnej báze a chcete ich získať výhodne a ušetriť. Riešením sú práve použité stroje značky CAT. Prípadne požičovňa

Cestné a stavebné stroje
V pobočkách Zeppelin SK nájdete široké spektrum stavebných a cestných strojov Caterpillar. Rýpadlá, nakladače, dozéry, či dampre. Okrem toho aj kompletnú ponuku motorov a príslušenstva CAT, ktorú vybrané stavebné stroje ocenia.

Rýpadlo alebo nakladač?
Spomedzi rýpadiel si môžete vybrať podľa potreby preferencií pásové alebo kolesové rôznych veľkostí a výkonov.

Nakladače sú k dispozícii kolesové a pásové, plus teleskopické manipulátory vo všetkých veľkostiach, pre akýkoľvek materiál a výsypnú výšku.

Poľnohospodárske stroje
Pri prácach na vašej farme či pozemku s veľkou záhradou sa bez aspoň základných poľnohospodárskych strojov nezaobídete. Ak nemáte nikoho známeho, kto by vám pomohol, dobrým riešením sú použité stroje alebo požičovňa Zeppelin. Poľnohospodárske stroje Cat sú na stavané na vysoké nároky. Výkonné, odolné, spoľahlivé a určené pre rôzne potreby moderného poľnohospodárstva. Preto ich využívajú už tisícky farmárov.

Šmykom riadený nakladač

Pomocníkom číslo jeden by mohol byť šmykom riadený nakladač Caterpillar s vysokou výkonnosťou, odolnosťou a komfortom počas práce aj pri údržbe. Nesklame ani v najnáročnejších podmienkach. Navyše ku nemu existuje pestrá ponuka príslušenstva, vďaka ktorej sa dá použiť na väčšinu poľnohospodárskych prác.

Teleskopický manipulátor
Ďalším užitočným strojom v tejto oblasti je teleskopický manipulátor Caterpillar, mimoriadne pohyblivý v teréne a veľmi obratný. Disponuje riadením a pohonom všetkých kolies, riadením predných kolies i krabím chodom. Je prispôsobený na náročné práce aj zosilnenými nápravami, zvýšeným výkonom motora, výkonnejšou hydraulikou s vyšším výškovým dosahom, vyššou nosnosťou a reverzným ventilátorom.

Čelný kolesový nakladač
A do tretice, odporúčame výkonný čelný kolesový nakladač CAT. Ten je dokonalým pomocníkom na farme zameranej na živočíšnu výrobu vďaka modifikáciám ako sú  zvýšený zdvih či chladiaci systém, ktorý nezachytáva nečistoty.

Tak čo, rozhodli ste sa aj vy, že si zaobstaráte použitý stavebný stroj alebo na farmu? Prípadne navštívite požičovňu?