Stravovacia karta aj darčekové kupóny

Spoločnosť Up Slovensko patrí na našom trhu medzi najväčších poskytovateľov populárnych „gastráčov“. Firma, ktorá vznikla už v roku 1964 a dnes funguje už v 26 krajinách po celom svete, začala pôsobiť na Slovensku v roku 1995. Odvtedy prešla mnohými zmenami nielen samotná spoločnosť, ale aj jej produkty. Tie sa neustále vyvíjajú a snažia sa uľahčiť používateľom život.  Dôkazom je napríklad stravovacia karta. Aké výhody prináša stravníkom a ako budú vyzerať nové stravné lístky Déjeuner pre rok 2020?

Ako budú vyzerať stravné lístky Déjeuner

Už milou tradíciou býva, že každý rok prinesie spoločnosť Up Slovensko nový vizuál svojich gastráčov, inak tomu nie je ani teraz. V roku 2020 budú používatelia platiť stravnými lístkami v žiarivo zelenom odtieni, ktorý nahradí teplé zlato-hnedé tóny. Zmenou prešiel aj ilustračný obrázok – usmiatu obedujúcu dámu nahradila partia priateľov.

Gastráče Up Slovensko pre rok 2020 urobili aj výrazný krok k minimalizmu a sprehľadneniu: odteraz na nich namiesto 4 slov nájdete iba jednoslovné označenie „Déjeuner“. Ak ste sa s týmto novým vzhľadom stretli už pred pár mesiacmi, nie je to nič nezvyčajné – sú v obehu už od septembra 2019. Nejde o žiadny omyl, platné sú totiž od dátumu ich vydania až do 31. decembra 2020.

Čoraz populárnejšia stravovacia karta

Samotná spoločnosť si uvedomuje potreby svojich klientov, a preto už niekoľko rokov ponúka alternatívu ku papierovým stravným lístkom. Je ňou stravovacia karta, ktorá sa teší čoraz väčšej obľube. Niet sa čomu čudovať, ide v podstate o klasickú bankovú kartu, s tým rozdielom, že s ňou môžete zaplatiť iba za jedlo a nápoje. Dokonca aj bezkontaktne, a to až do výšky 50 €.

Stravovacia karta spoločnosti Up svojimi kvalitami poteší nielen zamestnancov, ale aj samotných zamestnávateľov. Ako? Výrazne im uľahčuje administratívu a úplne odpadá fyzické vydávanie stravných lístkov. Jednoducho sa doplnia kredity v online účte a používateľ môže nimi disponovať okamžite a zaplatiť presnú sumu bez nutnosti prepočítavania. Up Slovensko má najširšiu akceptačnú sieť na Slovensku, kde je možné platiť kartou.

V období Vianoc poteší darčekový kupón 

Spoločnosť Up Slovensko však nepokrýva iba oblasť stravovania, jej lístky, resp. kupóny sa dajú použiť aj ďalšími príjemnými spôsobmi. Napríklad záujemcovia nájdu v ponuke aj Darčekové kupóny CADHOC, ktoré sú najmä v období Vianoc veľmi populárne. Spoločnosti nimi odmeňujú svojich zamestnancov alebo robia radosť obchodným partnerom. Prečo si získali takú obľubu?

Nejde o žiadny konkrétny darček, obdarovaný sa sám môže rozhodnúť, ako tento kupón využije – či si pôjde oddýchnuť na tri dni do Tatier, navštívi divadelné predstavenie alebo si dopraje kurz, kde sa zdokonalí napríklad v oblasti grafiky. Ide tak o univerzálny darček, ktorý obdarovaného nijako neobmedzuje. Práve naopak, dáva mu voľné ruky: sám sa rozhodne kde, ako, kedy a s kým tento kupón využije.