Ľahko kryt na smartfón

Ak sa vám kryty na smartfóny v predajniach zdajú byť fádne, a chceli by ste si vytvoriť nejaký vlastný, originálny, skúste to.

    Nie je to vôbec ťažké. Happy Foto ponúka až tri spôsoby, ako na to. Môžete využiť online spôsob prostredníctvom webovej stránky www.happyfoto.sk, pomocou programu HappyFoto alebo mobilnou aplikáciou HappyFoto.

Kryt na smartfón nie je krátkodobou záležitosťou. Mal by vydržať aspoň rok, či dva. A z toho dôvodu sa do neho oplatí investovať čas. Hovorí aj čo to o vás, o vašom myslení a hodnotách. Zároveň slúži ako vizuálny doplnok k vášmu celkovému vzhľadu. Kryt na smartfón už prestal byť len nejakou vecou, ktorá chráni pred poškodením. Vyšším levelom je kúpiť si vkusný kryt niekde v obchode. No najvyšším levelom je urobiť si kryt sám podľa vlastných predstáv.

Čo na neho naniesť? Určite máte kopec zaujímavých fotografií,  ktoré sú Vám ďaleko bližšie, ako kdejaký obal, ktorý vidíte v predajni. Na kryt si môžete naniesť to, čo máte radi – panorámu mesta, fantasy postavy, rodinu, svojho psa  alebo rôzne umelecké kreatívy, ktoré nik iný nemá.

    Kryt na smartfón je vynikajúcim darčekom a veľmi milo prekvapí. Vo výrobku bude niečo originálne a zároveň v sebe ponesie posolstvo o tom, že vám na dotyčnom človeku záleží, pretože ste ho vyrobili vlastnými rukami.

Stačí vstúpiť na webovú stránku, nájsť si v ponuke Kryty na mobil. Zadáte druh krytu na smartfón, ktorý vlastníte a výrobnú radu. Môže ísť o iPhone, Samsung alebo Huawei. Následne sa vám zobrazí silueta vášho krytu na smartfón. Stačí vložiť fotografiu a je hotovo. Pre kreatvínejších je k dispozícii nepreberné množstvo clip artov, rôzne pozadia a orámovania. Doplniť budete môcť aj text.

    Následne vás bude program zrozumiteľne inštruovať o tom, ako zrealizovať vašu objednávku. Doba spracovania je 7 pracovných dní.