Urobte radosť sebe i svojim blízkym originálnymi darčekmi, ktoré potešia

Nemusíme mať tučné bankové konto, ani plnú tašku peňazí, aby sme mohli svojich najdrahších potešiť milým darčekom. Niekedy postačí veľa lásky a málo peňazí, aby ľudia okolo nás boli šťastní. Veď povedzme si úprimne: kto by sa netešil z okamihu, keď dostáva darčeky napríklad k sviatku? Keď môže byť stredobodom záujmu, pozornosti a obklopený láskou blízkych?

Buďte samé prekvapenie

Niektorí z nás majú radi, keď si môžu darček vybrať vopred, hoci sa naň tešia, keď ho dostanú, ale okamih prekvapenia sa tým určite vytráca. Sú však aj chvíle, keď nečakáme, že nás niekto obdaruje, o to väčšia je naša radosť a prekvapenie. A nemusí ísť vôbec o veľkú a drahú vec. Tým sa nemeria šťastie obdarovaného. Aj malými a lacnými darčekmi vieme urobiť veľkú radosť svojim blízkym.

Môže to byť napríklad zaujímavý hrnček s vtipným nápisom, počítačová myš v tvare autíčka, milá kľúčenka s podsvietením, veselé ponožky a množstvo ďalších milých maličkostí. Čo poviete? Určite by aj vás milo prekvapil takýto darček.

Čo poteší každého muža?

Mladý či starý, v istých veciach sú muži rovnakí a nikdy sa nemenia. A týka sa to aj darčekov. Niekedy to my, ženy, máme sťažené tým, že nám muži veľmi nepomáhajú v dávaní tipov na darčeky a musíme zapájať vlastnú fantáziu na plné obrátky. My si ale ako vždy poradíme so všetkým!

Poznáme totiž najlepšie svoju polovičku a vieme, čo jej urobí najväčšiu radosť. Originálnym tipom na darček pre muža môžu byť rôzne drobnosti a praktické veci do auta, pivný pohár, veselé prívesky na kľúče, magický hrnček či darčekové víno a veľa ďalších príjemných drobností. Niekedy stačí málo, aby sme potešili svojho manžela, otca, dedka, brata alebo kolegu.

 
Autor fotografie:George Rudy / Shutterstock.com