Tipy na vianočné darčeky pre ženy

 Vianoce sa blížia míľovými krokmi a určite premýšľate nad darčekom pre partnerku, priateľku či kamarátku. Čím obdarovať milovaného človeka? Ak sa neustále trápite premýšľaním, a nič rozumné vás nenapadá, skúste sa inšpirovať nasledovnými tipmi.

 
Jazykový kurz alebo pobyt pre ženu intelektuálku

Je vaša kamarátka či priateľka posadnutá štúdiom cudzích jazykov? Píli vám uši neustálym opakovaním toho, že okrem piatich jazykov, ktoré vie, túži po lekciách španielčiny? Splňte jej želanie a darujte pod vianočný stromček poukážku na vysnívaný jazykový kurz. Ak ju chcete potešiť naozaj veľkým darom, venujte jej jazykový kurz v zahraničí pod vedením profesionálnych lektorov.

 
Romantickým pobytom potešíte partnerku aj seba

Každá žena je v duši romantička a túži po prejavoch lásky a oddanosti. Možnosti pre romantický pobyt ponúkajú domáce i zahraničné hotely, kúpeľné mestá či horské strediská. Vyberte podľa toho, čo žene najviac imponuje. Horská chata, horiaci ohník v kozube a večera pri sviečkach je stvorená pre milovníčky prírody. Ak pobyt spojíte s lyžovačkou, potešíte športovkyne. Leňošenie vo vírivej vani, zábaly a masáže ocenia profesijne vyťažené ženy. Navyše, romantický pobyt je darom nielen pre vašu polovičku, ale aj pre vás.

 
Oblečenie a bižutéria nemusí byť nudným darčekom

Ak ste všímavým typom človeka a poznáte túžbu svojej priateľky po špičkovom kabáte či luxusných čižmách, venujte jej ich. Prekvapí ju nielen samotný dar, ale aj vaša vnímavosť. Ak si netrúfate vtesnať sa do módneho štýlu nositeľky, existujú darčekové poukazy v rôznych hodnotách. Verte, ženu oblečenie poteší za každých okolností.
Podobne to je s hodinkami, šperkmi a bižutériou. Vytúžené náušnice, prepracované hodinky, nápadité čelenky, prstene – ak si netrúfate výber zrealizovať sami, stavte na darčekové poukazy.

 
Knihy pohladia dušu ženy

V prípade, že máte prehľad o knižnici svojej kamarátky, poznáte jej obľúbený žáner a autorov, máte výber vianočného darčeka značne zjednodušený. Séria kníh od milovaného spisovateľa rozžiari tvár milovníčok kníh. Ku knihám možno kúpiť množstvo doplnkov. Ozvláštnite interiér vášnivej čitateľky štýlovou poličkou na knihy. Pridajte trendovú nočnú lampu, prípadne voňavú kávu alebo kvalitný čaj. Skvelo sa hodí vonná lampa s lahodným voňavým olejom alebo teplučká deka.

 
Čo na Vianoce žene zásadne nekupovať?

V žiadnom prípade nekupujte elektrické spotrebiče ani potreby do domácnosti. Sú to veci, ktoré musíte kúpiť tak či onak, preto nepatria medzi dary. Ak by ste sa predsa len pre takýto darček rozhodli, doplňte ho niečím pre potešenie.
 
MIMI

 
 
 
 

 

 

Autor fotografie:www.freedigitalphotos.net, imagerymajestic