Tipy, ako naplánovať dokonalé zásnuby

Zásnuby, svadba a narodenie dieťaťa sú najvýznamnejšie udalosti v živote každej ženy, či muža. Pre mnohých mužov je ale plánovanie zásnub náročné a majú obavy, či všetko naplánujú tak, aby ich partnerka bola spokojná a povedala „áno“.
Ako teda naplánovať dokonalé zásnuby?

Začnite výberom dobrého zásnubného prsteňa

Ak chcete naplánovať dokonalé zásnuby, začať by ste mali výberom zásnubného prsteňa. Spravte si prieskum medzi klenotníctvami, pozrite si ponuky zásnubných prsteňov a následne vyberte ten, ktorý sa podľa vás bude vašej partnerke páčiť. Ak chcete vybrať dobrý zásnubný prsteň, v prvom rade musíte vedieť, akú veľkosť prsteňa vaša partnerka nosí, aký materiál nosí a aký štýl prsteňov uprednostňuje. Na základe tohto vyberiete vhodný zásnubný prsteň, ktorý partnerku očarí až tak, že inú odpoveď ako „áno“ nebude poznať.

Vyberte vhodnú príležitosť

Keď už budete mať doma zásnubný prsteň, vyberte potom vhodnú príležitosť, kedy svoju milovanú požiadate o ruku. Vhodná príležitosť môže byť prechádzka na obľúbenom mieste, večera v obľúbenej reštaurácii, ale aj výročie vzťahu, či iné pre vás významné príležitosti.
Každý pár je iný a každá žena preferuje iné príležitosti, preto výber príležitosti „napasujte“ na vašu  partnerku. Mnohé ženy ešte pred zásnubami hovoria, aké by si predstavovali zásnuby a dokonca partnerom aj ukazujú, aké zásnubné prstene by chceli.

Vyznanie lásky

Učiť sa text pri žiadosti o ruku? Mnohí muži to tak robia! Vyhnite sa však učeniu textu a žiadajte u ruku svojej lásky od srdca. Vyznanie lásky a následne žiadosť o ruku je to, čo si ženy prajú a nepotrebujú, aby sa ich partner učil texty.
Žiadosť o ruku by mala byť naplánovaná ohľadom miesta, no muži by si nemali písať text so slovami, ktoré povedia pri žiadosti o ruku.

 


Autor fotografie:Aleona / Shutterstock.com