Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Aký Valentín si predstavujú muži a aký ženy?

Sviatok sv. Valentína nie je síce slovenským sviatkom, no medzi zaľúbencami je napriek tomu veľmi obľúbený.

Niektoré páry sa rozhodnú stráviť ho na romantickom výlete, iné zas uprednostnia romantiku v pohodlí domova. Aby ste však Valentín aspoň trochu odlíšili od ktoréhokoľvek bežného dňa, môžete váš domov trochu vyzdobiť. Malé romantické dekorácie predsa nikdy nie sú na škodu. Nájdete ich, napríklad, v predajni KiK a tu sú tipy, ako z nich vyťažíte maximum.

Romantika v podaní muža

Muži toho k navodeniu romantiky veľa nepotrebujú. V momente, keď si oblečiete zvodnú spodnú bielizeň, vyhrali ste. A aby ste váš romantický večer ešte výraznejšie podčiarkli, môžete zo skrine vytiahnuť aj kvalitnú posteľnú bielizeň. Verte, že z materiálneho hľadiska je to všetko, čo váš partner potrebuje.

Aký Valentín si predstavujú muži a aký ženy?        Aký Valentín si predstavujú muži a aký ženy?           

                                                                   
    Kimoná s čipkou, 10,99 EUR    Dámske nočné košieľky, 8,49 EUR   

Aký Valentín si predstavujú muži a aký ženy?Posteľná bielizeň z jemného flanelu, 8,49 EUR

Romantika v podaní ženy

Ženy sú zväčša romantické bytosti a sviatky ako Valentín si rady spájajú s peknými dekoráciami, no hlavne – s kvetmi! A tie môžu byť nielen vo váze. S kvetmi sa dá totiž perfektne experimentovať a okrem toho dokážu našu domácnosť rozžiariť ešte pred príchodom leta. Ženy preto rady vyhľadávajú kvetinové vankúše, hrejivé deky či sviečky, ktoré zároveň navodia aj romantickú atmosféru. Siahnuť môžete prakticky po čomkoľvek, čo sa vám páči. Netreba však zabúdať, že všetkého veľa škodí a že aj romantika má svoje hranice, ktoré netreba prekračovať. 

Aký Valentín si predstavujú muži a aký ženy?  Aký Valentín si predstavujú muži a aký ženy?  Aký Valentín si predstavujú muži a aký ženy?
   
Velentínske dekorácie, info o cene v predajni KiK
Autor fotografie:Láska - Creative Commons (Pixabay.com)