Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Ako stráviť Valentín, keď som single?

Veľmi jednoducho. Čas, ktorý máte pre seba, využite naplno. Urobte si z toho jednu veľkú pohodovú wellness party. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi.

Keď je človek sám, prikláňa sa k názoru, že sviatok svätého Valentína nemá prečo oslavovať. Ak to tak vnímate aj vy, mýlite sa. Nie je to len o láske k svojmu blížnemu, ale aj k sebe samému. Človek nie je stroj a potrebuje sem tam vypnúť. Dopriať si relax či dobrú spoločnosť má pozitívny vplyv hlavne na náladu a psychické zdravie. Tak prečo si to nedopriať?  

Všade samé bublinky

Už ste začínali party v kúpeľni? Ako sa vraví, čo nie je môže byť. Doprajte si na úvod domáce spa. Voňavý teplý kúpeľ je priam balzam na dušu. Bez bubliniek to však nepôjde! Nielen tých vo vani, ale aj tých poriadne zachladených v pohári. Skôr, ako vojdete do vane, pustite si relaxačnú hudbu a zapáľte pár vonných sviečok, ktoré túto celú atmosféru vyšperkujú.  Takéto rozmaznávanie si raz za čas zaslúžime.

Ako stráviť Valentín, keď som single?

Aj pleť si zaslúži wellness

Ktorá z nás by chcela chodiť s unavenou pleťou? Treba sa o ňu starať pravidelne, no výhovoriek tipu nemám čas, je nespočetne veľa. Pri tomto sonickom poklade vám bude stačiť jedna maska, 90 sekúnd a zázraky prídu na počkanie. Presvedčte sa o tom sama. Verte, toto UFO 2 sa stane vašim „parťákom“ na každý deň.

Hovoril tu niekto o pyžamovej párty?

Takéto pozvania sa jednoducho neodmietajú! To, že si ju budete užívať sama neznamená, že správny outfit nie je dôležitý. Práve naopak! Vybrať si vhodné pyžamo sa môže zdať malina, ale nemali by ste zabudnúť na pár faktov. Prvým je veľkosť - čím voľnejšie, tým lepšie, ideálne keby sa v ňom priam strácate. Dôležitý je rovnako materiál, v mäkkom hrejivom pyžame sa budete cítiť ako v bavlnke. Vlnené ponožky tento domáci outfit celé podčiarknu. Už len roztiahnuť sedačku, nahádzať na ňu všetky možné vankúše a nezabudnite, hlavné je cítiť sa  pohodlne.  
Vypni  a užívaj

Ešte pár detailov doladiť a party môže začať. Ako prvé vyberieme z chladničky všetky slané chuťovky a vychladené šampanské. Následne zo skrinky vytiahneme sladkosti všetkého možného druhu. Ak si však držíte líniu, ani jahody s horkou čokoládou nie sú zlý nápad. Posledná podstatná úloha je výber toho najlepšieho filmu, ktorý milujete alebo seriálu, ktorý sledujete od svojich pubertálnych rokov. Doladenie atmosféry sviečkami bude čerešničkou na torte a vy  môžete pohodovú party odštartovať. Tento večer patrí vám, tak si ho poriadne užite.

ZDROJ: www.foreo.com