Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Ako odhaliť neverníka?

V súčasnosti je na Slovensku mnoho ľudí neverných. Nevážia si svojich partnerov a chcú zažívať stále nové a nové sexuálne zážitky, chcú stále prežívať nové sexuálne vzrušenie, alebo im jednoducho monogamia nič nehovorí.

Rozvodovosť a výskyt nevier stále stúpa. Niektorí muži proste nedokážu byť verní jednej žene a po celý život  musia vyhľadávať flirty, zábavky, náhodné sexuálne stretnutia. Dnešná doba im to veľmi uľahčuje v tom, že existuje internet, ktorý je pokušiteľom číslo jeden. Existujú mnohé porno stránky, video chaty, sexuálne zoznamky a mnoho iného, čo navádza partnerov k tomu, aby robili niečo nekalé poza chrbát svojím partnerkám. Máte tušenie, že váš partner niečo pred vami tají, ale stále si nie ste istá? Tieto rady by vám mohli napovedať, ako to v skutočnosti je, a nemusíte ani vyhľadať služby súkromného detektíva.

    1. Trávi extrémne veľa času na internete a sociálnych sieťach. Akonáhle sa priblížite, laptop, alebo mobil odloží. Stále ho drží pri sebe, má ho zaheslovaný a nedovolí vám pozrieť sa doň. Do noci je na internete, surfuje, a potom zaspáva s mobilom v rukách.

    2. Doteraz chcel od vás sex denne, no zrazu sa mu nechce a je lenivý a stále unavený? Má bolesti hlavy? Nevzrušujete ho, ani keby ste mu nahá zatancovali striptíz? Verte, niečo nie je v poriadku. Každý muž, ktorý odmieta ženu v posteli má nejaký problém. Tým problémom je možno to, že chce byť zrazu verný inej žene a vy ho už nepriťahujete.

    3. Zmenil správanie, výzor, účes, používa inú voňavku, chodí zrazu do fitka, stará sa o seba. Aj toto sú znaky, ktoré jasne poukazujú na to, že sa niečo deje. Dovtedy normálny, zanedbaný chlap, ktorý nevidel sprchu aj dva dni je stále zrazu v sprche, géluje si vlasy, venuje pozornosť oblečeniu. Mala by vám v hlave blikať kontrolka.

    4. Veľká nervozita bez dôvodu. Odvrávanie, nereagovanie na otázky, negovanie odpovedí, útočné poznámky.  Zrazu všetko kritizuje, je nevrlý, nervózny, podráždený, zasnený. Všetko mu na vás vadí. Toto nie je dobrý znak. Je to začiatok konca.

    5. Zrazu sa vyskytujú neobvyklé služobné cesty, noví priatelia, ktorých ani nepoznáte nechce vás predstaviť. Netreba. Vy ste doma, starajúca sa o domácnosť a milujúca. A on je posadnutý novými priateľmi.

    6. Vyhýba sa očnému kontaktu, opakuje vaše otázky, mlčí, neodpovedá na otázky. Je zahľadený do seba. Nepoužíva slovo ja cítim, myslím, používa všeobecné frázy. Pri hádkach nevysvetľuje. Jednoducho sa mu nechce.

Ako sa vyhnúť nevere?

Niekedy to nie je možné, ak máme dočinenia so seladónom a sukničkárom prvej triedy, avšak niekedy možno stačí veľa lásky, pozornosti, každý deň upevňovanie a pestovanie lásky, prejavy nehy. V sexe sa nebáť vyskúšať niečo nové a iné, rôzne techniky a spôsoby. Prejavovať si lásku denne je dobrým spôsobom.

Natalie
Autor fotografie:https://pixabay.com/sk/l%C3%A1ska-p%C3%A1r-p%C3%A1r-v-l%C3%A1ske-%C5%BEiarlivos%C5%A5-1468523/