Získajte kondičku len za 15 minút denne

Získajte kondičku len za 15 minút denne

Zuzka Lightová patrí k najinšpiratívnejším fitnes trénerkám servera YouTube, kde má stovky miliónov fanúšikov. Je spoluzakladateľkou stránky Bodybuilding.com a zakladateľkou portálu ZuzkaLight.com. Vďaka príjemnej povahe, štýlu a hlasu sa stala jednou z najväčších autorít v oblasti fitnes a zdravia. Vo svojej knihe Fit za 15 minút prináša 30-dňový tréningový plán, pri ktorom určite spálite prebytočné kalórie a vyrysujete si svaly.

Cvičenie je založené na inovatívnej metóde vysokointenzívneho intervalového tréningu, pri ktorom nepotrebujete drahé prístroje ani permanentku do fitnescentra. Ako vraví Zuzka: „Venujte mi 15 minút denne a ja vám dám pevné telo.“

V knihe Fit za 15 minút nájdete:
– 30-dňový tréningový plán zameraný na schudnutie a posilnenie svalov
– Presné opisy cvikov krok za krokom doplnené fotografiami, aby ste ich dokonale zvládli
– Stravovací plán s receptami na chutné a zdravé jedlá
– Základné rady a inšpiratívne podnety od ženy, ktorá prešla dlhú cestu, aby sa stala ženskou tvárou fitnes

Tréningy vo Fit za 15 minút pozostávajú z cvičení s vlastnou hmotnosťou, ktoré sa za sebou čo najviac opakujú, až kým nenaplníte 15 minút určených na cvičenie. Tieto krátke a vysoko intenzívne tréningy zvyšujú pulz a naplno zapínajú váš metabolizmus.
Poskytujú niečo, čo vám priťahovanie nôh neposkytne: viditeľné brušné svaly, okrúhly a pevný zadok a spevnené ramená. Mimochodom, priťahovanie nôh vám pomôže vybudovať brušné svalstvo, no nepomôže vám ho odhaliť – toto je jeden z najväčších rozdielov medzi týmto programom a inými.

„Kniha Fit za 15 minút denne je postavená na rovnakom princípe ako moje videá,“ vysvetľuje Zuzka Lightová. „Nájdete v nej 30-dňový cvičebný a stravovací plán. Môžete ho dodržiavať po častiach, ktoré sa dajú prečítať a odcvičiť za 15 minút, podobne ako moje YouTube tréningy. V tomto zmysle kniha moje video tréningy opakuje, ale je tu jeden rozdiel. Každé 15-minútové tréningové video je samostatná, no v konečnom dôsledku nekompletná fitnes jednotka.“

Fit za 15 minút vám môže pripadať ako lacný marketingový slogan, ale Zuzkin program je založený na vede, a ak mu dáte všetko a pri každom tréningu budete rovnako ako ona chcieť splniť svoj limit, dosiahnete neuveriteľné výsledky.