Remíza a prehra dorastencov PFK

Vo víkendom 21. kole druhej futbalovej dorasteneckej ligy, skupina Západ, hrali mladí Piešťanci v Nitre. Kým mladší dorastenci podľahli rezerve FC 1:3, starší si priviezli domov cennú remízu 2:2.

Mladší dorastenci PFK držali krok s nitrianskou rezervou iba v prvom polčase, keď na vedúci gól domácich z 27. minúty odpovedal o sedem minút neskôr Martin Haring gólom na 1:1. Po prestávke sa už radovali len Nitrančania, ktorí dali ešte dva góly a tri body zostali pod Zoborom.

Starší dorastenci PFK si po prekvapujúcom víťazstve v Bratislave nad rezervou Slovana v pomere 2:1 priviezli z ihrísk súperov ďalší dôležitý bod v boji o záchranu v druhej lige. V Nitre síce dvakrát prehrávali, no vždy dokázali vyrovnať. Na úvodný gól domácich z 32. min odpovedal tesne pred prestávkou Mário Galbavý. V 51. min však hráči PFK znova prehrávali, ale o vyrovnanie a zisk cenného bodu sa postaral úspešným zásahom v 71. min Filip Horňanský.