Rebelka a záletník

Rebelka a záletník

Láska potrebuje pravdu

Rafe Davies navonok pôsobí ako ďalší charizmatický sveták z radu aristokratov. Svoj život však zasvätil službe korune a je jedným z jej najlepších agentov. Možno je tvrdohlavý a ľahkovážny, ale nikdy sa nepúšťa do priveľkého rizika. Keď na škótskom vidieku stretne zaujímavú a tajuplnú krásku Sylviu Sparrowovú, prinúti ho pochybovať o tom, čo je skutočne dôležité.

Hoci mnohým ženám sa pri pohľade na vysokého a nebezpečne šarmantného aristokrata podlamujú kolená, Sylvia o nijaké dobrodružstvo nestojí. Už raz verila nesprávnemu mužovi a draho za to zaplatila. Rozhodne sa preto Rafovi vyhýbať za každú cenu, aj napriek nepopierateľnej príťažlivosti. Keď náhoda opäť spojí ich cesty, Sylvia má možnosť nahliadnuť pod Rafovu masku darebáka. Zdá sa, že ho odsúdila priskoro. Nie je však jediná, ktorá niečo skrýva, a Rafe by mohol svojimi tajomstvami ohroziť viac než len jej srdce.

Z anglického originálu The Rebel and the Rake (Forever is an imprint of Grand Central Publishing, Hachette Book Group, New York 2021) preložila Zuzana Gašparovičová.

Súťažná otázka: K akému žánru a pre koho najmä je určená táto kniha.
Odpovede posielajte na adresu sutaz@dennikrelax do 10. marca 2024 heslo BUX.
Knihou odmeníme 1 čitateľa.

Správna odpoveď: romantický žáner, určený pre dospelých

Výhru získava

Viki Labonová z Turčianskych Teplíc
Srdečne blahoželáme