Potrebujete opraviť počítač, mobil, domáce kino či herné zariadenie?

Sú dnešné technológie nad vaše sily? Snažíte sa v nich zorientovať, ale aj napriek úsiliu to jednoducho nejde? V tom prípade to nechajte radšej na skúsených, veď nikto nevie všetko.

Ak máte problém s počítačom, nepáči sa vám jeho pomalý výkon alebo si myslíte, že nefunguje správne, oslovte skúsenych profesionálov na počítace a mobilné zariadenia, ktorí vám pomôžu s diagnostikou i opravou. Možnosti máte hneď tri. Prvou z nich je navštívenie Pôjdeto kiosku v niektorom z Telekom Centier. Ak sa vám nikde chodiť nechce, vyriešte svoj problém na počkanie prostredníctvom vzdialeného pripojenia alebo cez telefón. Netrúfate si na to? Treťou možnosťou je objednanie si technika priamo domov. V tomto prípade sa vy budete iba s úsmevom pozerať na to, ako rýchlo odborník počítač opraví. 

V prípade, že patríte do kategórie tých, ktorí nevedia, ako si nainštalovať programy do počítača alebo neovládate základy práce s počítačom a operačným systémom, naučte sa to s pomocou odborníkov priamo od fachu. Vyhnete sa tak prípadným nákladom do budúcna, pretože si jednoducho poradíte sami.

Pojdeto.sk však ponúka oveľa viac ako len opravu počítačov či odborné školenia. Títo odborníci si hravo poradia aj so servisom mobilov a opravou rozličných zariadení. Ako postupovať pri oprave mobilu? Zvoľte si na stránke pôjdeto.sk sekciu oprava mobilov, následne si zvoľte výrobcu, typ telefónu a službu, s ktorou máte problém. Môže ísť napríklad o nefunkčné nabíjanie, zapínanie telefónu, pokazenú batériu, rozbité dotykové sklo atď.

Splnili ste si sen a kúpili domáce kino, ale máte problém s jeho zapojením? Inštaláciu domáceho kina, prepojenie jednotlivých komponentov a montáž dátového projektora sú činnosti, ktoré hravo zvládnu profesionáli z pojdeto.sk.