Na čo by sme upozornili práve vo vašom sklade?

Prednedávnom ste sa rozhodli pre výraznú výmenu nástrojov a zariadenia v sklade. Chceli ste dbať na bezpečnosť svojich zamestnancov. Hrozilo vašim zamestnancom nebezpečenstvo? Zdalo sa vám, že výrobky a náradie ohrozovali niektorého z pracovníkov? Zdalo sa vám, že zlá manipulačná technika nedokázala prepraviť tovar z miesta na miesto v sklade? Zdalo sa vám, že tlakové hadice v autách, ktoré vlastníte, ohrozili zamestnanca pri vybavovaní niektorých záležitostí?

Vaše obavy boli na správnom mieste. Rozhodli ste sa správne a prezreli ste si ponuku novotechno.sk a jungheinrich.sk. Všetky potrebné veci ste našli na týchto stránkach. Práve preto by sme aj vám ponúkli možnosť nahliadnuť na kvalitné výrobky práve z týchto dvoch stránok.

Čo vám ponúklo novotechno.sk?

Novotechno.sk je vynikajúca stránka. Ponúka majiteľom automobilov náhradné súčiastky, ktoré sa buď opotrebovali, alebo boli tak nekvalitné, že boli nútení ich vymeniť. Vy ste potrebovali nové silikónové hadice do auta. Vaše auto si to súrne žiadalo. Neváhajte sa na nich obrátiť akonáhle sa vám v aute niečo pokazí. Súčiastka do neho na vás čaká na stránke novotechno.sk. Auto, ktoré využívate v rámci skladu, bude odteraz už v poriadku! Myslite na bezpečnosť pri šoférovaní, vymeňte hadice za nové.

Regále do skladu od Jungheinrich

Teraz sa však poďme pozrieť na skladové priestory. Vy ste rozhodli pre razantnú výmenu regálov do skladu. Tie staré už nevydržali nápor ťažkého materiálu. Mysleli ste na bezpečnosť a siahli ste po trvácich regáloch do skladu od spoločnosti Jungheinrich. Teraz už vidíte, že aj keď položíte ťažkú váhu na nové regále, neprehnú sa. Môžete byť v kľude, tieto regále vydržia naozaj vysokú váhu!

Manipulačná technika, ktorá „haprovala“

Zdalo sa vám, že manipulačná technika sa neustále kazila. Občas sa vám z ničoho nič zastavila a nechcela ísť ďalej. Rozhodli ste sa pre výmenu a spoľahli ste sa na kvalitu manipulačnej techniky od jungheinrich.sk. Niet sa čo čudovať, táto manipulačná technika bola do nebies vychvaľovaná mnohými podnikateľmi, ktorí majú veľké skladové priestory a potrebujú neustále prevážať materiál z miesta na miesto.