Holiday Inn Trnava - Reštaurácia Culinaria

Holiday Inn Trnava - Reštaurácia Culinaria

Reštaurácia Culinaria, jednína svojho druhu, Kapacita: cca 150 osôb. K dispozícii je Lobby bar ACADEMIA, priestor pre fajčiarov: terasa, ktorej dominuje 100 - ročný dub - GARDENIA, exkluzívny Cognac & Whiskey Lounge.

 

Reštaurácia Culinaria

Pozývame Vás do našej reštaurácie, ktorá uspokojí aj toho najnáročnejšieho gurmána. Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá. Ochutnajte modernú gastronómiu s prvkami medzinárodnej a slovenskej kuchyne v klimatizovanom, modernom a elegantnom prostredí reštaurácie CULINARIA. Jedinečné miesto pre posedenie si s obchodnými partnermi, či vychutnanie si príjemnej atmosféry s priateľmi a rodinou.

 

 

Lobby bar

Lobby bar ACADEMIA je pulzujúcim srdcom hotela. Ponúka príjemné posedenie počas celého dňa. Je ideálnym miestom na pracovné stretnutia alebo posedenie s priateľmi pri pohári vína. Fajčiari si môžu vychutnať obľúbenú cigaretu v zimnej záhrade GARDENIA, ktorej dominuje 100-ročný dub.

 

Vinotéka Gardenia

Vychutnajte si tie najlepšie vína

V spolupráci s Eleskom sme pre Vás otvorili jedinečnú vináreň Gardenia, v ktorej si môžete vychutnať vína od slovenských vinárov ako sú Mrva&Stanko, Karpatská perla, Víno Miroslav Dudo a mnohí ďalší. Selekciu dopĺňajú svetové vína z Francúzska, Chile, Rakúska, USA a Izraela. Naším klientom ponúkame možnosť zakúpiť si všetky ponúkané vína aj domov.

 

Whisky & lounge bar

Cognac & Whisky lounge, nachádzajúci sa na druhom poschodí hotela, je ideálnym miestom na stretnutia v neformálnej atmosfére alebo na oddych po náročnom dni. V pohodlí honosných pohoviek si vychutnajte cigaru v útulnej atmosfére s výberom najlepších alkoholických nápojov a tabaku z celého sveta.

 

Kde nás nájdete?


Zväčšiť mapu

Adresa:

Hornopotočná 5,Trnava, 917 01
Telefón:  033 32 50 512
Email: foodservice@holidayinn-trnava.sk

 
Otváracie hodiny
Po - Pia: 11:00 - 15:00
So - Ne: 7:30 - 22:00

 

Denné obedové menu: 

Aktuálne obedové menu nájdete na www.kamnamenu.sk