Ako si vybudovať svalovú hmotu ?

Už nechcete byť vychudnutý ako váš spolužiak bifľoš, ktorého jediným záujmom je prečítať za deň čo najviac hrubých odborných kníh? Myslíte si, že navýšenie konzumácie zeleniny vám pomôže nabrať tú správnu svalovú hmotu, po ktorej túžite? Vyvedieme vás z omylu. K nábehu svalovej hmoty si treba dopomôcť, ale ako?

Cvičenie na rast svalovej hmoty

Na rast svalovej hmoty je dôležité pravidelné cvičenie. Opakujeme, pravidelné! Takže žiadne také, že raz za týždeň, keď dostanete náladu vybehnete do posilovne, poprípade na ihrisko s preliezkami a začnete cvičiť. Toto si vyhoďte z hlavy. Svalovú hmotu naberiete až po nejakej dobe, čiže neočakávajte, že hneď ako zmeníte stravu vám nabehnú svaly. Ani žiaden špenát vám nepomôže. Chce to čosi lepšie. Niečo, čo vám dopomôže k rastu a doplní do vášho tela potrebné vitamíny. Čo je to?

Aminostar

Stretli ste sa niekedy s týmto odborným názvom? Nie? Je to značka doplnkovej výživy, ktorá vnáša do vášho tela zdravý športový duch. Dodá vám toľko energie, že nebudete chcieť prestávať činky dvíhať. Produkty renomovanej značky Aminostar sú pre vaše telo ten najlepší špenát, ktorý mu môžete pri budovaní svalovej hmoty dodať. Rocky Balboa na vás nemá! Nestačia vám produkty od Aminostar? Chcete niečo viac?

Gainery

Ďalší odborný názov, ktorý vám nič nehovorí? Obráťte sa na stránku biceps.sk a verte, že pri užívaní vám narastú nielen bicepsy, ale posilníte tým aj celé telo. Budete objemný a budete môcť konkurovať hocijakému svetovému kulturistovi. Jednoznačne vám gainery pomôžu. Objednávajte a rastite!

K pravidelnému cvičeniu si ale nezabudnite kúpiť aj nejaký ten fitness stroj!

Stroj na cvičenie

Hore, dole, skrčíme, vystrieme! Slová, ktoré sa spájajú s cvičením. Treba si však k tomu zakúpiť nejaké fitness stroje, na ktorých sa budete potiť. Vezmite fľašku vody, sadnite si na prístroj a makajte! Čaká vás ešte dlhá cesta za svalmi.