Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Návrh kalendárov na mieru je už bežnou realitou

Blíži sa koniec kalendárneho roka 2014 a s každým príchodom nového roka sú tu určité zmeny. Jednou z nich je výmena starých kalendárov, diárov a poznámkových blokov za aktuálne.

Kalendáre kedysi bývali neosobným dôležitým doplnkom každého pracovného stola a domácnosti. Potrebujeme ich pre časovú orientáciu a dodnes sú rovnako populárne a hromadne využívané. Dnes už ale nemusíte kupovať neosobné, nič nehovoriace kalendáre, so šablonovitými obrázkami. Na trhu je množstvo spoločností vyrábajúcich kalendáre, ktoré vám ich pripravia na mieru, podľa vašich predstáv a podkladov.

Stolové kalendáre pre spoľahlivých pracantov
Keď s kalendárom aktívne pracujete a chcete si do neho značiť dôležité pripomienky, určite už dávno viete, aké vám vyhovujú. Poznáte pre vás vhodnú veľkosť riadkov, počet dní na stranu, prípadne, či má obsahovať aj sprievodné fotografie. S takýmito požiadavkami si môžete dať vyrobiť kalendár na mieru. V spoločnosti Joso hovoria, že najčastejšie sú to produktové motívy, umelecké, fotografie prírody z akýchkoľvek kútov zeme alebo zábery podľa vašich predstáv. Poradiť si môžete dať aj najvhodnejší formát kalendára, papiera či povrchové úpravy.

Nástenné kalendáre ako skvelé dary
Nástenné kalendáre plnia trochu iný účel ako stolové kalendáre. Nástenný kalendár sa dá považovať aj za dekoratívny doplnok miestnosti. Má väčšie rozmery, vešia sa na stenu a tým upútava pohľad. Preto sa oplatí premyslieť si jeho umiestnenie a motív. Nechať vyrobiť takýto kalendár s použitím osobných fotografií, môže byť nezabudnuteľným darom pre blízkeho človeka. Je to osobné, vami vytvorené, premyslené a vydrží minimálne rok. Má to všetky predpoklady na úspech u obdarovaného. Ak sa sústredíte na správny výber fotografií, môže byť takto darovaný kalendár aj umeleckým darom. Netreba však zabúdať na jeho primárnu funkciu, preto by mal byť aj praktický a použiteľný na pôvodný účel. Kľúčom k úspechu je tu teda vyrovnanosť medzi praktickou a vizuálnou stránkou. Preto sa oplatí vypočuť si názor odborníka, ktorý vám takýto kalendár vytvára.

Návrh kalendárov na mieru je už bežnou realitou