Kvalitný regálový systém a police sú najlepšie riešenie do vašej pivnice

Máte pivnicu alebo suterén, v ktorom je všetko naskladané, ale vy sa nemôžete nikam pohnúť? V tom prípade je čas na nové regály a police, ktoré konečne vnesú poriadok do vašej pivnice. S ich pomocou môžete priestor využívať omnoho racionálnejšie a cítiť sa v ňom oveľa pohodlnejšie.

Hlavnou výhodou je pevná konštrukcia a materiál, vďaka ktorému nebudete mať s údržbou žiadny problém. Ani zďaleka však s plusmi takéhoto riešenia nekončíme.

Kovový regál do domácnosti vám nájde miesto pre všetky dôležité maličkosti

Bývanie nie je len o krásnom dizajne obývacej izby, kuchyne alebo spálne, ale aj modernom a efektívnom využití všetkých priestorov, ktoré k takémuto komfortu používame. Nakoniec, nie všetky predmety tvoria súčasť vizuálneho vnímania, takže je ich potrebné uložiť na miesto, kde budú mimo dosah pozornosti zvedavých očí návštev alebo hostí. Zároveň však musia byť okamžite po ruke.

K takémuto účelu a využitiu priestoru bez obmedzenia, vám najlepšie poslúžia kovové regály do pivnice. Na nich si nájdu všetky dôležité predmety a veci vašej osobnej spotreby miesto, pretože vďaka nim uskladníte všetko, čo doteraz v tomto alebo inom priestore nemalo svoj voľný priestor.

Ak máte veľa vecí na uskladnenie, sledujte policové zaťaženie

Často si pri návale povinností ani neuvedomujeme, čo všetko a v akej váhe na police ukladáme. Pri kúpe skladového regálu je preto potrebné, okrem iného, brať do úvahy také ukazovatele, ako je zaťaženie police alebo časti regálu.

Indikátory zaťaženia závisia predovšetkým od materiálu, z ktorého je „stojan“ vyrobený. V prípade kovových štruktúr to závisí od hrúbky kovu. Priemerné zaťaženie regálov do domácnosti je od 80 do 180 kg na policu, pričom odolnejšie modely zvládnu od 500 do 600 kg na policu.

Samozrejme, ide už o profesionálnejšie modely regálových systémov, s ktorými je skladovanie zábavou. Vyberať je tiež nutné aj na základe rád odborníka, preto, ak podobné riešenie hľadáte do svojho skladu alebo interiéru, obráťte sa na najlepšieho profíka.