Darujte pod vianočný stromček originálne hand made darčeky

Vianoce tu máme onedlho a ak vám chýbajú nejaké darčeky, nemusíte sa báť, že by sa vám na poslednú chvíľu nepodarilo zohnať žiaden darček. Pravdepodobne sa budete tlačiť s inými ľuďmi v obchodoch, avšak ak je to nutné a darček chcete kúpiť práve v obchodoch, ktoré sú preplnené, musíte sa s tým zmieriť.

Ak ale darujete svojim príbuzným originálne hand made darčeky, nemusíte behať z jedného obchodu do druhého a navštívite obchody tých, ktorí predávajú kvalitné a hlavne originálne hand made darčeky. Aký originálny hand made darček poteší vašich milovaných?

Tričká s vlastnou potlačou

Aj keď obchodov s oblečením je neúrekom, čo keby ste tentokrát nekupovali tričká pre milovaných v obchodoch a vyrobili by ste im nejaké s potlačou, ktorú si sami vyrobíte? S pomocou dobrého termotransferového lisu dokážete „preniesť“ vlastný obrázok na textil. Dokážete tak vyrobiť vlastné tričko s potlačou, ktorú ste si sami vybrali.

Takýto originálny darček poteší najmä deti a ocenia ho aj rodičia, ktorí nemôžu zohnať tričká, či mikiny s obľúbenými detskými postavičkami svojich ratolestí.
Termotransferový lis dokáže tlačiť aj na tašky, puzzle, či dokonca aj na plechy. Buďte kreatívny a vymyslite viacero hand made darčekov, ktoré vám pomôže vytvoriť práve výkonný termotransferový lis.

Ako sa ale vlastne vami vybraný obrázok dostane na textil? Proces tlačenia sa odborne volá sublimácia. Tlač sa uskutočňuje pomocou tlačiarne na prenosovom papieri pomocou profesionálnych sublimačných farieb.

Hrnčeky s vlastnou potlačou

Okrem tričiek odporúčame vyrobiť vlastné hrnčeky. Stačí kúpiť hrnčeky bez potlače a na tieto hrnčeky tak následne preniesť vlastnú potlač. Môžete svojim príbuzným vyrobiť napríklad hrnčeky s fotkami celej rodiny, či dokonca vytvoriť personalizované hrnčeky s menami a fotkami príbuzných.