Za dverami mojej špajzy

Ak aj Vy ste sa stali ďalšou obeťou jarnej očisty tela a duše, tento článok je pre Vás ako stvorený. Najprv sa v danej problematike spolu zorientujme. Prichádza Veľká noc, po nej leto s horúcimi pohľadmi a krásnymi bikinami. Chceme sa dobre cítiť a dokonale vyzerať. A preto práve teraz obhrýzame jablko, cviklu alebo vlastné nechty. Lenže vráťme sa na začiatok, do obdobia po minuloročnom lete.
 
Sychravá jeseň nás nielenže nudila, ale aj nútila ľahnúť si pred telku a pojedať niečo malé – chipsy a čokoládu. Ani náhodou sme sa neusilovali zahodiť všetky tie tučné pokrmy medzi odpadky a dať si zopár faciek. Vedeli sme, že to nie je zatiaľ nutné, pretože pod teplákmi a svetríkmi sa nejaké to kilo na viac dá ľahko zamaskovať.
 
Lenže čas je neúprosný. Opäť tu máme sviežu jar a k nej rozhodne patria kratšie zostrihy šiat. Tvárime sa, ako nám záleží na očiste tela a ducha, a pritom nás len hryzie svedomie, že sme sa počas chladných dní váľali na gauči a vychutnávali si všetko, čo sme našli za dverami našich špájz. Všakže sa veľmi nemýlim?
 
Tatiana Kovalčinová
 
 
 
 
 
 


Autor fotografie:Freedigitalphotos.net, Ambro