ULIETAME NA DOBRÝCH KNIHÁCH UŽ OD ROKU 1991

Rodinné vydavateľstvo Motýľ sa už tridsať rokov sústredí na vydávanie kvalitnej slovenskej, prekladovej, ale aj populárno-náučnej či motivačnej literatúry. V marci 1991 vyšla prvá kniha pod krídlami vydavateľstva Motýľ, Liečivé rastliny z Božej záhrady od rakúskej autorky Márie Trebenovej. Od vtedy Motýľ prináša svojim čitateľom pestrú ponuku titulov i autorov, od romantiky po detektívky, od seba rozvoja po zdravý životný štýl.

K obľúbeným stáliciam Motýľa patria tituly od amerického obchodníka Roberta Kiyosakiho, zamerané na finančnú gramotnosť a podnikanie. Fanúšikovia tohto autora sa môžu tešiť na najnovší titul FAKE už túto jar. Medzi najpredávanejšie knihy patrí aj séria kníh, Obklopený idiotmi, zameraných na komunikáciu od švédskeho autora Thomasa Eriksona, mrazivé skutočné príbehy z druhej svetovej vojny, či momentálne veľmi populárna Metóda Wima Hofa.

Spomedzi slovenských autorov a autoriek Motýľ vydáva obľúbené spisovateľky, ako Michaela Ella Hajduková, Mária Hamzová, Marta Fartelová, Andrea Rimová, či Beatrix Zaťková, ale aj mladí autori ako Michal Slanička alebo Adam Kováčik.
Ponorte sa s nami do príbehov, na ktoré nezabudnete.

ULIETAME NA DOBRÝCH KNIHÁCH UŽ OD ROKU 1991

SÚŤAŽ k 30. výročiu vydavateľstva MOTÝĽ

Súťažná otázka: Ako sa volala prvá kniha, ktorá vyšla vo Vydavateľstve Motýľ?

Súťažíte o dve knihy: Modlitba za krutých a Dámska jazda na dno duše. Odmeníme 4 výhercov.

Správna odpoveď: Prvá kniha vydaná vydavateľstvom Motýľ je Liečivé rastliny z Božej záhrady ktorú napísala Mária Trebenová.

Knihy vyhrávajú: Leopold Sárkozi z Dunajskej Lužnej, Antónia Bernáthová z Nitry, Martina Steinerová z Považskej Bystrice a Klaudia Šimková z Vranova nad Topľou.

Srdečne blahoželáme!

ULIETAME NA DOBRÝCH KNIHÁCH UŽ OD ROKU 1991