HĽADÁTE MANŽELA?

Možno práve teraz ste spoznali muža svojich snov a začnete uvažovať o tom, či by nestálo za to, doviesť ho až pred oltár. Skôr, než urobíte definitívne rozhodnutie, pozrite sa na to, čo o kandidátoch na manžela hovoria jednotlivé znamenia horoskopu.

BARAN
Po ochladnutí prvých emócií sa môže ukázať ako ťažko zvládnuteľný partner. Je impulzívny, svojvoľný a netrpezlivý. Pokojne vás nechá doma a pôjde si vybavovať svoje záležitosti.

BÝK

 Je výnimočne citlivý na krásu, nerád sa háda, chce mať doma pokoj a pohodu. Musíte však vedieť variť a veľa zarábať.

BLÍŽENCI
 Dokážu oceniť inteligenciu partnerky, nemajú však radi, keď im niekto hovorí, čo a ako majú urobiť. Len ťažko ich donútite k tomu, aby sa chopili nejakých domácich prác.

RAK
Ak chcete mať doma večného chlapca, nemôžete si vybrať lepšie. Túži po maznaní, je ochotný počúvať a vyznačuje sa príkladnou vernosťou. Často sa však uráža.

LEV
Život s ním je príjemný pod podmienkou, že sa nebudete búriť plniť jeho želania a rozkazy. Väčšinou ide o mužov pekných a inteligentných, ktorí radi trávia čas vo väčšej spoločnosti.

PANNA
Muži z tohto znamenia sa vyznačujú racionálnym uvažovaním, pracovitosťou a dôslednosťou. Nemajú radi výstrednosti a k ženám sú veľmi kritickí. Sú prehnane citliví na čistotu a poriadok.

VÁHY
Ich predstava o manželstve spočíva v tom, že si budú najmä užívať. Rozhodnúť sa pre Váhy samozrejme môžete, ale rátajte s tým, že sa kvôli vám nepretrhnú.

ŠKORPIÓN
Záleží od vašej psychickej odolnosti. Často mení náladu a trpí návalmi žiarlivosti. Chce mať neustále prevahu a často sa z neho vykľuje domáci diktátor. Veľkú váhu pripisuje sexu.

STRELEC

Musíte ho mať pod neustálym dozorom. Má problémy s vernosťou, časté romániky nie sú nič neobvyklé. Ak chcete s ním vydržať, nesmiete trpieť žiarlivosťou. Vám však žiadne zálety nestrpí.

KOZOROŽEC
Podľa niektorých žien je to priam ideálny partner. Je pokojný, pracovitý a so všetkým si poradí sám. Na partnerku má síce vysoké nároky, ale dá sa s ním dobre vyjsť.

VODNÁR
Je typický individualista, ak nepovie svoje áno pred svadobným oltárom, nemôžete mu veriť, že sa k manželstvu naozaj odhodlá. Každý spoločný deň, každá noc budú iné, nie vždy veselé.

RYBY
 To je zásah do čierneho. Hovorí sa o nich, že majú sklon k pitiu, ale čierne ovce nájdete všade. Oveľa dôležitejšie je, že bývajú citliví, tolerantní a veľkorysí. Sú vynikajúci milenci, ochotní obetovať sa pre druhých.
 


Autor fotografie:

Image: Salvatore Vuono / FreeDigitalPhotos.net