DENNÍK RELAX - Darčekové kupóny: Skvelý spôsob ako odmeniť zamestnancov

Darčekové kupóny: Skvelý spôsob ako odmeniť zamestnancov

Nie každý stojí o darček, ktorý si nevybral sám, čo si budeme nahovárať. Darované veci často nie sú podľa predstáv a pôvodný zámer potešiť sa tak často nevydarí. Riešením sú darčekové poukážky Cadhoc, ktorými dokážete zamestnancov motivovať k lepším výkonom a zároveň budovať priateľské vzťahy v rámci firmy. Tieto populárne kupóny pracovníci využijú v rôznych zariadeniach podľa vlastného výberu, majú šancu zregenerovať sa a pracovať ešte efektívnejšie. A práve to je cieľom každého zamestnávateľa.

Univerzálny darček s prekvapením podľa seba

Tieto poukážky môžete zamestnancom venovať aj ako odmenu za splnenie pracovných limitov alebo nadpriemerné pracovné výsledky. Darčekový kupón obdarovaného poteší v rôznych smeroch. Jedným z nich je aj ten, že ho nik netlačí do okamžitého výberu darčeka ani do spôsobu využitia poukážky. To, ako s ním obdarovaný naloží, je jeho osobná vec. Tento širokospektrálny darček umožňuje tiež skúsiť nepoznané aktivity, navštíviť nové miesta, ponúka kultúrne a športové vyžitie, vzdelávanie a mnohé iné činnosti, ktoré si jeho držiteľ môže vybrať v sieti akceptačných miest darčekového kupónu Cadhoc. Tie sú označené nálepkou s logom Up Darčekový kupón.

Vyberte zamestnancom darčekový kupón na mieru

Poukážky na odmeňovanie sú ponúkané štandardne v hodnotách: 2 €, 5 €, 10 € a 20 €, no na požiadanie vám vyrobia kupóny až do hodnoty 30 €. Chceli by ste darčekové kupóny ozvláštniť? Vieme vám vytvoriť dizajnové šekové knižky, pekné obálky či darčekové krabičky na požiadanie. Balenie dokáže dať obdarovanému pocit, že dostáva hodnotný darček, preto jeho výber nepodceňujte. Kupón môže mať personalizovaný dizajn – obľúbené je použitie osobných venovaní, loga, či iného motívu, ktorý vyčaruje obdarovanému zamestnancovi úsmev na tvári. Nezabúdajte, že fantázii sa medze nekladú, preto vynaložte všetko úsilie na to, aby ste darčekovým kupónom zamestnancov potešili čo najviac, snahu vám vrátia aj s úrokmi.