DENNÍK RELAX - Pif, paf! Zásah! //

Pif, paf! Zásah!

Už ako malí chlapci ste sa hrali na vojakov a policajtov? Túžili ste sa nimi stať, ale život vás zavial do iných končín? Ak je vašou vášňou strieľanie, neobávajte sa toho, že jediným vašim terčom môže byť drevený terč na záhrade. Navštívte strelnice,ale nezabúdajte na dve základné veci, bez ktorých si túto aktivitu nemôžete vykonávať.

Strieľať bez zbrane sa nedá

Veď to je samozrejmosťou, že strieľať bez zbrane sa nedá. Jedine, ak by ste sa prikláňali k streľbe vajíčkami, paradajkami a podobnými vecami. S týmto by ste však na strelnici nepochodili a vysmiali by sa vám hneď pri vstupe do areálu. Bude potrebné si zaobstarať kvalitnú zbraň, s ktorou hravo trafíte terč hneď na prvý pokus. Kde môžete nájsť široký výber zbraní? Prehľadali ste už všelijaké obchody v okolitých mestách, ale ani jedna zbraň vás ešte nezaujala? Nehľadajte ďalej. Na armory.sk ste na správnom mieste. Pritom nemusíte nikde cestovať, stačí si z pohodlia domova otvoriť internetovú stránku a z pohodlia vášho kresla si vybrať tú vašu zbraň. Zbraň, s ktorou vaši súperi na strelnici nebudú mať ani najmenšiu šancu. Chcete byť najlepší? Naozaj chcete podávať tie najlepšie výkony? Obráťte sa na armory.sk, zabezpečia vám zbraň a ešte vás aj oblečú.
Oblečú? Čo s tým má spoločné obliekanie?

Ošatenie na strelnici

Samozrejme, že si môžete obliecť pohodlné kraťasy a pohodlné tričko. Na strelnici majú však nejaké tie pravidlá. A jedným z tých pravidiel je mať povinne oblečenú nepriestrelnú vestu. Myslíte si, že je to zbytočné? S určitosťou je. Veď čo ak náhodou sa nejaká guľka odrazí od nejakého predmetu a bude mieriť priamo na vás? Čo urobíte? V tom momente už nič. Avšak nezabudnite, že stránka armory.sk má v ponuke najpredávanejšie nepriestrelné vesty, v ktorých sa cítite ako v opancierovanom aute. Nič vám nehrozí, takže môžete kľudne strieľať a nemusíte sa obávať, že vás odrazená strela zasiahne. Aj keď zasiahne, nepriestrelná vesta odrazí guľu ako správny bodyguard.Články z rubriky: Poľovníctvo a rybárstvo

Vyberáte poľovnícke oblečenie alebo obuv? 3 tipy, na čo myslieť pred kúpou.
Čo robí z človeka poľovníka? Len zbraň a poľovnícke potreby to nie sú

Čo robí z človeka poľovníka? Len zbraň a poľovnícke potreby to nie sú

Je k tomu potrebná aj úprimná láska k prírode, zvieratám ..

Rybár nie je len lovec

Rybár nie je len lovec

O tom, čo všetko patrí k rybárčeniu sa s TAMO ..

„Rybársky šport je nádherný.“

„Rybársky šport je nádherný.“

Rybárstvo patrí medzi športy, ktoré v tomto uponáhľanom a stresujúcom ..